Klub Sportowy Zdrowie

Czy to Twoja firma?

Klub Sportowy Zdrowie praca

Michałowice

Witajcie w Klubie Sportowym Zdrowie, miejscu, gdzie pasja do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia łączy ludzi w każdym wieku. Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to zrodziła się idea stworzenia przestrzeni, w której każdy mógłby rozwijać swoje umiejętności sportowe i dbać o swoje zdrowie. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, a nasza siedziba w malowniczych Michałowicach jest symbolem tego postępu.

Specjalizujemy się w organizacji rodzinnych obozów sportowych, które są naszą wizytówką. Zimą zapraszamy na obozy narciarsko-prozdrowotne w Lądku Zdroju, gdzie wśród zimowych krajobrazów można znaleźć radość z aktywności i regeneracji. Latem natomiast, nasza Letnia Akademia Sportu w Sarbinowie k/Kołobrzegu staje się miejscem, gdzie w ciepłych promieniach słońca każda rodzina może znaleźć coś dla siebie.

Nie ograniczamy się jednak do sezonowych wyjazdów. Całoroczne szkolenia w takich dyscyplinach jak karate, boks, taniec, czy K1 to szansa na rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dążymy do tego, by nasze treningi były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy klubem, który stawia na rodzinę i zdrowie, a nasze zaangażowanie w rozwój sportu jest widoczne w każdym zorganizowanym przez nas wydarzeniu.

Zapraszamy do Klubu Sportowego Zdrowie, gdzie każdy dzień to nowa szansa na bycie lepszą wersją siebie. Dołącz do naszej społeczności, która wierzy, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim zdrowie, radość i wspólne tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Klub Sportowy Zdrowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Klub Sportowy Zdrowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klub Sportowy Zdrowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Klub Sportowy Zdrowie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Klub Sportowy Zdrowie - oferty archiwalne

  • Montaż namiotów cateringowych w Sarbinowie

    • Koszalin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 20-21 zł / godz.
    • Praca w młodym 5 osobowym zespole zespole

      Zakres obowiązków

      Praca w organizacji 4 godz. - przerwa - 4 godziny.

      Wymagania

      Umiejetność posługiwania się wkrętarką i poziomicą

      Oferujemy

      Mozliwość zakaterowania i przygotowywania posiłków.

      Praca w zespole 5 osobowym.

Pracodawcy w Michałowicach