Czy to Twoja firma?

ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA praca

Skawina

Od ponad dwóch dekad, ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA, zlokalizowana w malowniczej Skawinie, jest synonimem zaufania i jakości w świecie detalicznej sprzedaży żywności, napojów oraz wyrobów tytoniowych. Nasza podróż rozpoczęła się w 2002 roku, a nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości nie słabnie od tamtej pory.


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się im sprostać, oferując szeroki asortyment produktów spożywczych i napojów, które codziennie trafiają na stoły naszych klientów. Nasza działalność nie ogranicza się jednak do sprzedaży detalicznej. Zajmujemy się również rozbiórką i burzeniem obiektów budowlanych, przygotowaniem terenu pod budowę oraz realizacją specjalistycznych prac budowlanych, co świadczy o naszej wszechstronności i elastyczności.

W ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA, pasja do tego, co robimy, jest widoczna w każdym aspekcie naszej pracy. Od sprzedaży hurtowej mięsa i wyrobów z mięsa, po wynajem pojazdów samochodowych i maszyn budowlanych – każda usługa jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie wartości naszym klientom.

Nasze przedsiębiorstwo to nie tylko produkty i usługi, to także ludzie – zespół, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zakupowe i usługowe. Rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko liczby, ale przede wszystkim zadowolenie klientów i trwałe relacje, które budujemy na fundamencie zaufania i wzajemnego szacunku.

Choć nasze korzenie są głęboko osadzone w lokalnej społeczności Skawiny, nasze ambicje sięgają daleko poza jej granice. Dążymy do tego, by nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i jakości, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

W ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA, każdy dzień to nowa możliwość, by rozwijać naszą działalność, wprowadzać innowacje i przekraczać granice tego, co możliwe. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do bycia częścią naszej długiej i owocnej podróży.

ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA

Mapa ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ANNA SŁAPCZYŃSKA P.P.H.U. ANIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Skawinie