JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa

Czy to Twoja firma?

JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa praca

Kraków

Witajcie w świecie JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy, gdzie pasja do sztuki i kreatywności splata się z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Krakowie, 10 stycznia 2018 roku, gdzie z ziarna marzeń wyrosła firma, która dziś prężnie rozwija skrzydła w branży kulturalnej i rozrywkowej.

Nasza oferta to mozaika usług, która zaspokaja potrzeby zarówno miłośników teatru i filmu, jak i klientów poszukujących niezawodnych rozwiązań transportowych. Specjalizujemy się w wystawianiu przedstawień artystycznych, które poruszają, inspirują i pozostawiają trwały ślad w sercach widzów. Nasze produkcje filmowe i telewizyjne to efekt pracy zespołu pełnego pasji i zaangażowania, który każdego dnia dąży do perfekcji.

Jesteśmy dumni z naszej licencji na przewóz taksówką, która pozwala nam bezpiecznie i komfortowo przewozić mieszkańców i gości Krakowa. Nasze taksówki to nie tylko środek transportu, ale przestrzeń, gdzie każdy przejazd staje się okazją do nowych doświadczeń.

Choć nie zdradzamy liczby naszych pracowników, misji czy wartości, które nas kierują, każdego dnia udowadniamy, że nasza praca to coś więcej niż zwykła działalność gospodarcza. To nasza pasja, to nasze życie, to nasza historia, którą piszemy razem z Wami.

W JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy wierzymy, że każda forma sztuki i każda podróż mogą być niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia historii, która zaczyna się w Krakowie, ale którego rozdziały mogą rozgrywać się wszędzie tam, gdzie tylko zaprowadzi nas wyobraźnia.

JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Aktor Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Łomża
  6. Poznań
  7. Skawina
  8. Nowy Sącz
  9. Słupsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JaFi Art Impresariat Teatralno-Filmowy Jarosław Figa - oferty archiwalne

  • Aktorki Do Spektaklu Dla Dzieci (teatr objazdowy)

    • Kraków
    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • Witam

      Poszukuję aktorki do teatru objazdowego (jeździmy po całej Polsce od poniedziałku do piątku z Krakowa). Wypłaty Tygodniowe od 1200-1500 Pln, w zależności od ilości spektakli . Płatne za spektakl 80 Pln ! Ale trzeba się samemu ubezpieczyć gdyż jest to umowa o dzieło. Poszukuję osoby z doświadczeniem, lub jakąś praktyką aktorską, choćby najmniejszą może też być animatorka, lub osoba która ma doświadczenie sceniczne (tancerki i piosenkarki) Spektakli tygodniowo jest od 14-19 . Nie więcej niż 4 dziennie . Spektakl trwa około 1 h, w zależności jak reaguję publiczność. Gramy w "gokach", przedszkolach ,domach dziecka, ( zdarzają się placówki, gdzie są osoby niepełnosprawne). Najchętniej kontakt e-mailowy, lub sms, gdyż po prostu nie zawsze mogę odebrać. Trzeba lubić dzieci :) . Praca jest dostępna od 10.10.2022 r, gdyż do tej pory obsada jest pełna .

      Pozdrawiam

      Jarek :)

      Zakres obowiązków

      • Wyjazd w poniedziałek w trasę wraz z kierowcą .
      • Dojazd do placówek gdzie odbywa się spektakl ,
      • Rozłożenie scenografii (nie jest to skomplikowane, trwa to około 10 min)
      • Zagranie spektaklu teatralnego czas trwania około 1h
      • Udanie się do następnej placówki maksymalnie 4 spektakle dziennie .
      • Udanie się na nocleg ( osobne pokoje z łazienką, jednoosobowe)
      • Powrót z trasy w piątek wieczorem .
      • Kraków i okolice

      Wymagania

      • Doświadczenie sceniczne lub zdolności aktorskie, wokalne, taneczne
      • Trzeba lubić dzieci :)

      Oferujemy

      • Możliwość występowania w całej Polsce
      • Ćwiczenie warsztatu aktorskiego
      • Terminowe wypłaty

    • Kraków
    • Witam

      Poszukuję aktorki do teatru objazdowego ( jeździmy po całej Polsce od poniedziałku do piątku z Krakowa) . Wypłaty Tygodniowe od 1200-1500 Pln, w zależności od ilości spektakli . Płatne za spektakl 80 Pln ! Ale trzeba się samemu ubezpieczyć. Poszukuję osoby z doświadczeniem, lub jakąś praktyką aktorską, choćby najmniejszą może też być animatorka lub osoba która ma doświadczenie sceniczne ( tancerki i piosenkarki ) Spektakli tygodniowo jest od 14-19 . Nie więcej niż 4 dziennie . Spektakl trwa około 1 h . w zależności jak reaguję publiczność. Gramy w gokach , przedszkolach , domach dziecka , ( zdarzają się placówki , gdzie są osoby niepełnosprawne ). Najchętniej kontakt e-mailowy, lub sms, gdyż po prostu nie zawsze mogę odebrać . Trzeba lubić dzieci :)

      Pozdrawiam

      Jarek :)

      • Udanie się na nocleg ( osobne pokoje z łazienką, jedno osobowe)

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie