Szymański Autoryzowany Dealer

Szymański Autoryzowany Dealer najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Szymański Autoryzowany Dealer

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szymański Autoryzowany Dealer

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szymański Autoryzowany Dealer

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Szymański Autoryzowany Dealer

Pełna nazwa
SZYMAŃSKI LESŁAW "AUTORYZOWANY DEALER"
Adres rejestrowy
ul. 11 Listopada 31 41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP
6290002038
REGON
271153340
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.01.1987
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 66.21.Z Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat
  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów

Pozostała działalność usługowa

  • 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Szymański Autoryzowany Dealer

4.3

Na podstawie 437 ocen z Google.

Marek MOL

Marek MOL

"Profesjonalna i miła obsługa, cena też do negocjacji"

w ostatnim tygodniu

slow 56

slow 56

"( 1 ) W sobotę mam tam wizytę zobaczymy czy wasze pozytywne opinie się sprawdzą . Czekamy . Dodam jeszcze że jestem influenserem i będe relacjonował całe spotkanie ok sprawdzę wiedzę elektromechanika (2) Witam wszystkich chciałbym opisać jak wyglądała ok 2 godzinna wizyta w serwisie Hyundai w D G . Umówieni byliśmy na h 10 więc nie czekaliśmy podjechałem autem panowie odrazu podeszli dopytali czy tzw. ja to ja ..Oddałem kluczyki pan z serwisu wjechał autem na warsztat , ja z zoną i synem poszliśmy w tym czasie dopełnić formalności czyli wpisać dane w komputera. Następnie czekaliśmy popijając kawę zrobioną przez przedstawiciela Hyundai . Po ok 1/5 h przyszedł pan z gotową diagnozą powiedział co sprawdził i co trzeba zrobić podał przybliżoną cenę w tym przypadku regeneracji alternatora. Po czym dał nam czas na podjęcie decyzji co do naprawy bez natrętnego naciskania i zaprosił do siebie . Po naszej decyzji co do naprawy, przedstawiciel Hyundai od razu podjął działania co do regeneracji alternatora. Dzwoniąc przy mnie do serwisu gdzie regenerują alternatory w celu jak najszybszej naprawy. Na dzień dzisiejszy oceniam serwis i obsługę na 5. Mam nadzieję, że co do ustalonej ceny z panem którym rozmawiałem wszystko będzie tak jak zostało ustalone, ale o tym jeszcze napisze po odbiorze auta. Pozdrawiam czytających.... (3) witam wszystkich czytających wraz z ludźmi z Hyundai. Opinie swoją wystawiam na podstawie ceny i ilości dni spędzonych na warsztacie .. 3 dni Hyundai spędził na warsztacie więc jest ok biorąc pod uwagę wielu innych fachowców. Za naprawę dałem 1350 zł za regeneracje alternatora, czyszczenie mapsensora , uszczelka silnika + czyszczenie silnika z wycieku oleju , wymiana paska klinowego i diagnostyka za którą dałem 60 zł więc cenowo wyszłem bardzo dobrze. Polecam serwis i mam nadzieje że jak kiedyś podjadę z autem to ogarną go tak samo tanio i szybko . Daje 5 ***** i pozdrowienia dla P Ryszarda."

tydzień temu

Zbigniew Włodarczyk

"Kierownik Działu Serwisu - Pan Ryszard nie do przecenienia - wiedza, kompetencja, profesjonalizm, operatywność i konkret ! Dziękuję, pozdrawiam i proszę o taki sam c.d. serwisowania."

2 tygodnie temu

Mariusz B (Mario)

"Kupowałem i serwisowałem w tym salonie nowy samochód. Obsługa zarówno w salonie jak i w serwisie nie budziła żadnych zastrzeżeń. Pani na stanowisku ubezpieczeń również miła i kompetentna. Polecam."

6 miesięcy temu

Dariusz Krzemiński

"Polecam, świetny kontakt, doskonała obsługa sprzedażowa. Wszedłem rozeznać się w temacie, a wyszedłem z wpłaconą zaliczką na auto 😉."

miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Myszków
  2. Bielsko-Biała
  3. Gliwice
  4. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Szymański Autoryzowany Dealer - oferty archiwalne

  • Blacharz Samochodowy

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Grupa Szymański - Autoryzowany Dealer marek Hyundai, Isuzu - poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Blacharz Samochodowy

      Zakres obowiązków

      • Naprawa blacharska pojazdów osobowych oraz dostawczych

      Wymagania

      • Znajomość budowy pojazdów
      • Znajomość techniki napraw blacharskich
      • Punktualność
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Program bonusowy uzależniony od osiągniętych wyników
      • Indywidualny program szkoleniowy
      • Miła atmosfera pracy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej