Czy to Twoja firma?

MAXTOP POLSKA sp. z o.o. praca

Sławków

Od ponad trzech dekad MAXTOP POLSKA jest synonimem pasji do smaku i jakości w sercach smakoszy na całym świecie. Nasza historia zaczęła się w 1991 roku w Sławkowie, gdzie jako firma rodzinna zaczęliśmy tworzyć nasze pierwsze mrożone pizze i zapiekanki. Od tamtej pory, nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy nie słabnie.


W Maxtopie wierzymy, że sekret doskonałej pizzy kryje się w szczegółach. Nasza własna piekarnia to serce naszej działalności, gdzie tradycyjne receptury ciasta drożdżowego łączą się z nowoczesnością. Wykorzystujemy tylko naturalne składniki i 100% ser Mozzarella, co gwarantuje niezapomniane doznania smakowe. Jesteśmy dumni, że nasze produkty zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i w 35 innych krajach, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności.

Jakość, którą oferujemy, została potwierdzona najwyższymi standardami. Posiadamy brytyjski certyfikat BRC oraz BIO certyfikat, co jest dla naszych klientów gwarancją, że dbamy o każdy detal. Nasze innowacyjne podejście do produkcji, wpółzautomatyzowany proces technologiczny, pozwala nam zachować tradycyjny smak przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.

Nasza konkurencyjność wynika z elastyczności i ciągłego doskonalenia. Nieustannie unowocześniamy nasz park maszynowy i podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać konkurencyjność cenową, nie tracąc przy tym na jakości. W Maxtopie każdy kęs naszej pizzy to dowód na to, że tradycja może iść w parze z innowacją.

Zapraszamy do świata Maxtop, gdzie każda pizza i zapiekanka opowiada historię zaangażowania, smaku i jakości, którą pielęgnujemy od pierwszego dnia naszej działalności. Dołącz do naszej rodziny smakoszy i poczuj różnicę, którą tworzymy z pasją i dbałością o każdy szczegół.

MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Mapa MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MAXTOP POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Bukowno
  5. Olkusz
  6. Kraków
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Slawków
  9. Bielsko-Biała
  10. Zawiercie

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Sławkowie