Czy to Twoja firma?

ERIGO Adam Szczęch praca

Radlin

Od momentu założenia w 2005 roku, ERIGO Adam Szczęch wyrosło na szanowaną markę w branży budowlanej, z głęboko zakorzenionymi korzeniami w Radlinie. Jesteśmy dumni, że możemy być zaufanym partnerem dla naszych klientów, oferując im wynajem rusztowań, szalunków stropowych i ściennych oraz sprzętu budowlanego, który zawsze spełnia najwyższe standardy jakości.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również kompleksowe usługi budowlane, takie jak tynkowanie, wylewki i docieplenia budynków. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ERIGO stawiamy na szybką reakcję na potrzeby naszych partnerów, co pozwala nam utrzymać mocną pozycję na rynku.

W naszym sklepie z artykułami BHP dbamy o to, by każdy znalazł coś dla siebie, zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy na każdym placu budowy. Jesteśmy przekonani, że profesjonalne doradztwo techniczne i wsparcie, które oferujemy w trakcie współpracy, są kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo klucz, ale codzienna praktyka. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom branży. Nasze kreatywne podejście do przedsięwzięć budowlanych pozwala nam wyznaczać nowe standardy w sektorze.

W ERIGO Adam Szczęch jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś wielkiego.

ERIGO Adam Szczęch najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż doradztwo / konsulting / audyt budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy ERIGO Adam Szczęch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ERIGO Adam Szczęch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ERIGO Adam Szczęch

Siedziba główna

ERIGO Adam Szczęch poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ERIGO Adam Szczęch - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    ERIGO Adam Szczęch
    • Radlin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace budowlano - remontowe w siedzibie firmy oraz zakupionej inwestycji polegające na wykonaniu generalnego remontu, adaptacji i wykończeniu wnętrz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi, znajomość branży budowlanej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca techniczno-handlowy

    • Radlin

      - profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
      - doradztwo w zakresie rusztowań,
      - sporządzanie ofert,
      - sporządzanie umów wynajmu,
      - kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem,
      - wystawianie faktur,
      - nadzór nad realizacją zleceń.

      Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość rysunku technicznego, obsługa komputera - MS Office, MS Windows, Internet
      • Inne wymagania: umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, podstawowa wiedza z zakresu rusztowań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

Pracodawcy w Radlinie