Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY praca

Nakło Śląskie
POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA DLA OSÓB W PODESZŁYM WIEKU I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Nakło Śląskie
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZAKĄTEK POMOCY
    • Ożarowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      opieka nad osobą starszą w domu pacjenta, sprzątaniem, robienie zakupów, wychodzenie do lekarza, drobne prace domowe,

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziana doświadczenie, mile widziane kursy, szkolenia w branży opiekuńczej, praca na terenie gminy Ożarowice,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę

Pracodawcy w Nakle Śląskim