Czy to Twoja firma?

PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO praca

Giżycko

Witaj! Nazywamy się "Pakrom" i jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia mieszkańców Giżycka oraz okolic, dostarczając im najwyższej jakości produkty spożywcze. Nasza działalność opiera się na handlu hurtowym, ale to nie wszystko – prowadzimy również sieć sklepów spożywczych, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta to szeroki asortyment, który podzieliliśmy na trzy główne kategorie produktów, aby ułatwić naszym klientom wybór tego, czego potrzebują. Zależy nam, aby każdy mógł cieszyć się różnorodnością i świeżością, dlatego dbamy o to, by nasze półki były zawsze pełne.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, chcemy, żebyś wiedział, że każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, co robimy. Nasz zespół to grupa zaangażowanych osób, które pracują z pasją, aby dostarczać produkty najwyższej jakości.

W "Pakrom" wierzymy, że klucz do sukcesu leży w zadowoleniu naszych klientów. Dlatego też każdego dnia staramy się być dla Ciebie nie tylko dostawcą, ale także zaufanym partnerem, na którym możesz polegać.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i przekonania się, jak wiele możemy Ci zaoferować. Czekamy na Ciebie, aby wspólnie tworzyć historię pełną smaku i jakości!

PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO

Siedziba główna

PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Giżycko
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - ewidencja zakupu i sprzedaży - kasa fiskalna
      - obsługa klienta
      - układanie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-21.00 Spotkanie z pracodawcą po uzgodnieniu telefonicznym 602 62
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Giżycku