Czy to Twoja firma?

Jednostka Wojskowa Nr 3797 praca

Giżycko
Jednostka Wojskowa Nr 3797 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska inżynieria / technologia / technika it (informatyka)

Oferty pracy Jednostka Wojskowa Nr 3797

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jednostka Wojskowa Nr 3797

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jednostka Wojskowa Nr 3797

Siedziba główna

Jednostka Wojskowa Nr 3797 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Jednostka Wojskowa Nr 3797
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Jednostka Wojskowa Nr 3797 - oferty archiwalne

  • Samodzielny referent

    • Giżycko
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 3 097 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Opracowywanie umów i decyzji administracynych zgodnie z uprawnieniami w tym: decezji na dodatek służbowy,motywacyjny,kompensacyjny,specjalny,funkcyjny,decyzji dotyczących nagród jubileuszowych, decyzji w sprawach przyznania dodatku za długoletnią słżubę wojskową, prowadzenie ewidencji wydanych decyzji, terminowe prowadzenie powierzonej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami resortu obrony narodowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe o kierunku prawnym lub administracyjnym oraz co najmniej 2-letni staż pracy. średnie o kierunku administracyjno-prawnym oraz co najmniej 4-letni staż pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 097 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3097 zł brutto + 5% premii i dodatek za wysługę lat wg indywidualnych uprawnień.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Giżycku