Czy to Twoja firma?

ALGAS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Sosnowiec
Od momentu naszego powstania w 1991 roku, Algas nieustannie rozwija się, aby dostarczać naszym klientom w Polsce i za granicą najwyższej jakości produkty drobiowe. Nasza pasja i zaangażowanie w doskonalenie procesów produkcyjnych zaowocowały w 1997 roku otwarciem własnej ubojni, a w 2010 roku inwestycją w nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną linię technologiczną „MEYN”. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować tuszki drobiowe i elementy mięsne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Nasze nowatorskie podejście w projektowaniu infrastruktury technicznej oraz systemy kontroli procesu technologicznego pozwalają nam na ciągłe podnoszenie standardów jakościowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty zdobywają uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w dostarczanie wyłącznie najlepszych rozwiązań.
ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn inżynieria / technologia / technika motoryzacja rolnictwo / hodowla

Oferty pracy ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Pracownik fermy drobiu

    ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Lubliniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

    • Lubliniec
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Jaworzno
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Brzeg
  9. Lublin
  10. Kłobuck

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ALGAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji / pracownik uboju drobiu

    • Dąbrowa Górnicza
    • Zakres obowiązków

      Zawieszenie drobiu na linii ubojowej;
      rozładunek klatek z drobiem.

      Praca fizyczna. Dźwiganie. Przenoszenie klatek, skrzynek.

      Praca w godzinach 20:00-06:00 . Równoważny system czasu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: sprawność manualna, książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie przy hodowli drobiu. Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu / magazynier

      Załadunek / rozładunek towarów.
      Kontrola wydań towaru.
      Kontrola stanów magazynu.
      Obsługa skanera.

      Praca w godzinach 07:00 -15:00 lub 08:00-16:00.

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska, doskonała organizacja pracy, dobra koncentracja
      • Inne wymagania: Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy. Miłe widziany orzeczony stopień niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Sosnowcu