Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C. praca

Kozy

W sercu malowniczego województwa śląskiego, w urokliwej miejscowości Kozy, bije serce naszej pasji – piekarnia Hałat. Jesteśmy dumni, że każdego dnia możemy dzielić się z Państwem kawałkiem tradycji, którą tworzymy z największą starannością, piekąc chleb oraz tworząc świeże wyroby cukiernicze i ciastka.

Nasze wyroby to symfonia smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pieczywa – od tradycyjnych bochenków, przez specjalistyczne wypieki, aż po słodkie przysmaki, które umilą każdy dzień. Jesteśmy ambasadorami dobrego smaku i jakości, które są wizytówką naszej piekarni.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią w dostępnych danych, to nasze produkty mówią same za siebie, będąc odzwierciedleniem naszego zaangażowania i miłości do piekarskiego rzemiosła. W naszej pracy kierujemy się prostą filozofią – najlepsze składniki, tradycyjne metody wypieku i nieustanne dążenie do perfekcji.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nie tylko smak, ale i jakość są kluczowe dla naszych klientów. Dlatego też nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych receptur i procesów produkcyjnych, aby zapewnić Państwu produkty najwyższej klasy.

Nasza piekarnia może nie mieć rozpoznawalnej marki na arenie międzynarodowej, ale jesteśmy dumni z lokalnych korzeni i bliskiej relacji z naszymi klientami. To właśnie oni są dla nas najważniejsi i to ich zadowolenie jest dla nas miarą sukcesu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Kozach, gdzie na własne oczy mogą Państwo przekonać się o unikalności naszych wyrobów i poczuć atmosferę miejsca, gdzie chleb wciąż pieczony jest z pasją. Dołączcie do naszej piekarniczej rodziny i pozwólcie, abyśmy stali się częścią Waszego codziennego stołu.

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kelner / Kenerka

    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C.

Siedziba główna

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C. - oferty archiwalne

  • Piekarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PIEKARNIA HAŁAT I SPÓŁKA S. C.
    • Kozy
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcaj pieczywa, dbanie o czystość na stanowisku pracy.

      Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 18.00-2.00; 2.00-6.00 od niedzieli do soboty (wg grafiku, z zachowanie m 40 godzinnego tygodnia pracy).

      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe na kierunku piekarz/cukiernik, wymagana umiejętność wypiekania pieczywa, mieszanie ciasta, wymagane min. 3 m-ce doświadczenia. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość ich wykonania). Wymagana znajomość języka polskeigo w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kozach