Czy to Twoja firma?

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp. j. opinie i informacje

Zabrze
Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna jest dynamicznym przedsiębiorstwem specjalizującym się w branży instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 91, a dodatkowe biuro znajduje się w Świętochłowicach przy ul. Wojska Polskiego 16. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, systemy zabezpieczeń technicznych, jak również realizację projektów budowlanych.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie zarządzania w celu optymalizacji pracy wszystkich działów naszej firmy, co przekłada się na efektywność i jakość świadczonych usług. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, a nasze bogate doświadczenie zapewnia terminowość realizacji i płatności, co jest doceniane przez naszych klientów.

Nasza oferta jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku, zawiera instalacje elektryczne oraz sieci teleinformatyczne, w tym okablowanie strukturalne i instalacje światłowodowe. Ponadto specjalizujemy się w systemach zabezpieczeń technicznych, takich jak CCTV, SSWiN, systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

W naszym portfolio znajdą Państwo szeroki zakres usług, które realizujemy z dbałością o najwyższe standardy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, angażując w jego realizację doświadczony zespół ekspertów.

Opinie pracowników o firmie Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach s... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp. j.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach s... (5)

4.7

Na podstawie 28 ocen z Google.

Roman Musiol

Roman Musiol

To moja firma . Siedzibe ma moj pracodawca .

Dodano: rok temu

Dawid Szymański

Dawid Szymański

Jak dla mnie wszystko wporządku🙂

Dodano: rok temu

jacek jablonski

jacek jablonski

Tam pracuje 😁

Dodano: 3 lata temu

ansar ansarhasi

ansar ansarhasi

Pracuj i zarabiaj z eip👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Dodano: 2 miesiące temu

AMIT Barua

AMIT Barua

To moja nowa firma,

Dodano: 2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy firmy Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna wyrażają pozytywne opinie, które przedstawiają organizację jako miejsce dobre do pracy i współpracy. Osoby współpracujące z firmą odnotowują ogólnie pozytywne wrażenia, uznając, że wszystko jest w najwyższym porządku, co sugeruje dobrze zorganizowane środowisko pracy i płaszczyznę dla profesjonalnego rozwoju. Pracownicy, opisując firmę, używają emotikonów wyrażających zadowolenie i entuzjazm, co może być sygnałem, że panuje tam pozytywna atmosfera. Ponadto, nowi pracownicy określają firmę jako "nową", co może wskazywać na dynamizm i ciągły rozwój organizacji. Określenia takie jak "dobrze 👌" wskazują na zadowolenie z warunków pracy lub jakości wykonanych projektów.

Reasumując, Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna jawi się jako firma, która jest ceniona przez klientów oraz pracowników, co może stanowić atrakcyjny czynnik dla potencjalnych kandydatów do pracy. Zadowoleni pracownicy i pozytywna opinia klientów to niewątpliwie dobre zalecenie dla firmy, które nowi kandydaci mogą potraktować jako zaproszenie do dołączenia do zespołu profesjonalistów.

Opinie Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii internetowych, Euro-Inwest Projekt jawi się jako firma, która oferuje swoim pracownikom kilka istotnych korzyści. Z analizy dostępnych wypowiedzi wynika, że wielu zatrudnionych dostrzega w firmie pozytywne aspekty współpracy.

Pozytywne aspekty
 • Wśród pozytywnych opinii wielokrotnie pojawia się uwaga, że firma oferuje wynagrodzenia wypłacane na czas, co dla wielu pracowników jest kluczowym czynnikiem zatrudnienia.
 • Pracownicy podkreślają, że możliwe jest uzyskanie stosunkowo wysokich zarobków, szczególnie przy wyrobieniu odpowiedniej liczby godzin, co jest zachętą do efektywnej pracy.
 • W relacjach osób zatrudnionych pojawia się również informacja o dobrym kontakcie z zarządem – kierownictwo określane jest jako konkretne i rzeczowe.
 • Z wypowiedzi wynika, że firma stawia na dobrą atmosferę w pracy, a pracownicy oceniają swoich kolegów jako "spoko ludzie".
Euro-Inwest Projekt - podsumowanie opinii

Podsumowując, Euro-Inwest Projekt postrzegany jest jako pracodawca, który oferuje stabilność wypłat i motywujące zarobki, a także dba o relacje międzyludzkie. Firma wyróżnia się na tle innych przede wszystkim terminowością płatności i konkretnym podejściem zarządu. Niemniej jednak, niektóre aspekty organizacyjne i komunikacyjne wymagają ulepszenia, aby jeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp. j.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Spółka Jawna

Pełna nazwa
EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Gen. Władysława Sikorskiego 91 41-809 Zabrze
NIP
6482758039
REGON
242621134
KRS
0000590146
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.12.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
 • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

 • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
 • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
 • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
 • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
 • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Zabrzu