Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik praca

Chorzów
ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik

Adres rejestrowy

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pruszków
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Tomasz Banasik - oferty archiwalne

  • Murarz

    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      murowanie, ciesielka, zbrojenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: pracownik samodzielny, kreatywny; (wymagany staż - lata: 1), umiejętność samodzielnego murowania, ciesielki i zbrojeń (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto - do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Murarz

    • Chorzów

      Prace wykończeniowe - murarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p, Wymagane doświadczenie przy wznoszeniu budynków do stanu surowego (mury z pustaków Porotherm).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 19,7 - 25 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Chorzowie