Carsten Radosław Bizoń

Carsten Radosław Bizoń najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Carsten Radosław Bizoń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Carsten Radosław Bizoń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Carsten Radosław Bizoń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Carsten Radosław Bizoń - oferty archiwalne

  • Pomocnik instalatora

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w instalacji pomp ciepła i węzłów CO.
      Montaż i uruchamianie instalacji fotowoltaicznej.
      Miejsce wykonywania pracy: Tychy i okolice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie nie jest wymagane, możliwość przyuczenia do zawodu. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów. Umiejętność pracy w zespole. Chęć do nabywania nowych umiejętności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Kobiór
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa komputera - Microsoft Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, obsługa programów komputerów Word, Excel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Kobiórze