Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Tychach praca

Tychy
Bank Spółdzielczy w Tychach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Tychy
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Tychach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Tychach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bank Spółdzielczy w Tychach

Siedziba główna

Praca Bank Spółdzielczy w Tychach - oferty archiwalne

  • Kasjer - dysponent (pl/ua)

    Bank Spółdzielczy w Tychach
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego i detalicznego,
      - sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych,
      - obsługa gotówkowa klientów oddziału,
      - dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta,
      - budowanie pozytywnego wizerunku firm,
      - budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ekonomiczne. mile widziany kurs kasjera, wymagane doświadczenie w branży finansowej, opanowany język polski (w mowie i piśmie) w stopniu dobrym, podstawowa wiedza w zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego, profesjonalna postawa, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer - dysponent

    • Tychy
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ekonomiczne. Praca w banku na terenie: Tychy, Bieruń, Bojszowy, Lędziny, Wyry.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Tychach