Czy to Twoja firma?

ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI praca

Katowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości produkty spożywcze i napoje. Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku w Katowicach, gdzie ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE "STAWIKI" zbudowało solidne fundamenty dla przyszłego rozwoju i sukcesu. Jako właściciel, Piotr Świątek, zawsze stawiał na rozwój i doskonalenie procesów dystrybucyjnych, co zaowocowało wygranymi w licznych przetargach, z rekordowym rokiem 2014, kiedy to odnieśliśmy najwięcej sukcesów.

Nasze centrum dystrybucyjne skupia się na sprzedaży hurtowej, oferując szeroki asortyment produktów spożywczych i napojów, które każdego dnia trafiają do wielu odbiorców. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, w szczególności magazynierów i kierowców, którzy stanowią o sile naszego zespołu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i sprawną dystrybucję towarów.

Zdobywając zaufanie klientów, wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w branży, co potwierdza łączna wartość wygranych przetargów przekraczająca 1,8 miliona złotych. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z doświadczenia i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku, co pozwala nam na wygrywanie przetargów i budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Mimo że nie ujawniamy naszej misji i wartości w tradycyjny sposób, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają zobowiązanie do dostarczania produktów najwyższej jakości i dbałości o zadowolenie klienta. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i nieustannie dąży do doskonalenia oferowanych usług.

W ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE "STAWIKI" łączymy doświadczenie z nowoczesnością, tradycję z innowacją, a wszystko to w celu zapewnienia najlepszych produktów i usług dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już od lat cenią sobie nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI

Siedziba główna

ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Ruda Śląska
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ŚWIĄTEK PIOTR HURTOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE STAWIKI - oferty archiwalne

  • Magazynier - kierowca

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Przyjmowanie dostaw, układanie towaru na półkach, obsługa klienta. Rozwożenie towarów do klientów.
      - Miejsce wykonywania pracy: Siedziba formy + teren woj. śląskiego.
      - Praca 8 godzin dziennie w godzinach: 20:00-15:00 + jedna sobota w miesiącu w zamian za dzień wolny w tygodniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące. Docelowo praca na
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach