Czy to Twoja firma?

NOMAX TRADING sp. z o.o. praca

Piekary Śląskie

Od ponad trzech dekad, my, Grupa Nomax, jesteśmy dumni z naszej roli jako lidera w dostarczaniu innowacyjnych opakowań dla przemysłu mięsnego. Nasza podróż rozpoczęła się w 1989 roku w Piekarach Śląskich, gdzie jako rodzinna firma z pasją do jakości i innowacji, zaczęliśmy tworzyć produkty, które dziś są rozpoznawalne na całym świecie.

Nasza oferta to przede wszystkim siatki do wędlin Nomanet, osłonki tekstylne Viscoflex® oraz osłonki z przyprawami Spatex®, które są wynikiem naszego zaangażowania w ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie tylko chronią, ale i podkreślają wartość każdego kawałka mięsa, nadając mu wyjątkowy charakter.

Zaufanie naszych klientów to dla nas fundament, a budowanie trwałych relacji partnerskich to nasza codzienność. Dzięki temu, zatrudniając blisko 300 osób, staliśmy się firmą o międzynarodowym zasięgu, z produktami dostępnymi w ponad 40 krajach dzięki sieci ponad 100 dystrybutorów.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Posiadamy System Zarządzania Jakością FSSC 22000 oraz certyfikaty Halal i Kosher, co świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości. Nasze produkty spełniają także normy EN ISO 9001, HACCP wg Codex Alimentarius, EN ISO 22000, ISO TS 22002-1:2009 oraz ISO TS 22002-4:2013, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą rodzinną, w pełni opartą o polski kapitał, co daje nam niezależność i stabilność finansową. To pozwala nam na realizację własnej misji – kreowanie i dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z rodzinnej tradycji, zaangażowania i innowacyjności. Ciągle dążymy do rozwoju, by być zawsze o krok przed potrzebami rynku i naszych klientów.

W Grupie Nomax jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i jakości. Razem możemy tworzyć produkty, które będą nie tylko smakować, ale i wyglądać wyjątkowo.

NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja

Oferty pracy NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piekary Śląskie
  2. Gliwice
  3. Chorzów
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Radzionków
  7. Bytom
  8. Łódź
  9. Katowice
  10. Opole

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NOMAX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator produkcji

    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz książeczka sanitarna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym premia do wynagrodzenia 300-400 zł brutto/m-c
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich