Czy to Twoja firma?

ADAM NITECKI NTC praca

Radomsko
ADAM NITECKI NTC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ADAM NITECKI NTC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADAM NITECKI NTC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ADAM NITECKI NTC

Adres rejestrowy

Praca ADAM NITECKI NTC - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    ADAM NITECKI NTC
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik kierowcy do rozwożenia sprzętu agd

    • Katowice
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku pomocnik kierowcy samochodu dostawczego typu kontener (3,20 m), transport, załadunek i rozładunek sprzętu ADG (zespół 2 osobowy) na terenie woj. Śląskiego. Rodzaj umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie) oraz czas pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Wyjazd w trasę z Katowic ul. Miedziana 15. wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kultura osobista, chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B. Osobisty kontakt możliwy wyłącznie po kontakcie telefonicznym, pracodawca umawia na spotkanie na terenie Katowic.

      Wymagania

      • Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w określonym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia

Pracodawcy w Radomsku