Czy to Twoja firma?

FCC Eko Radomsko praca

Radomsko

FCC Polska Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi z zakresu unieszkodliwiania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie całego kraju oraz dla największych ogólnopolskich sieci super i hipermarketów.

Do grona naszych klientów należą wiodące firmy z branży: przemysłowej (producenci opakowań, kabli, części samochodowych, stacje paliw), ciepłowniczej, spożywczej, chemicznej, budowlanej oraz oczyszczalnie ścieków.

Do wachlarza usług świadczonych przez FCC należą również usługi z zakresu zbiórki i unieszkodliwiania odpadów komunalnych. Dla naszych klientów mamy m. in. następujące propozycje:

  • zbiórka i unieszkodliwianie odpadów komunalnych

  • projektowanie, budowa, administrowanie i rekultywacja składowisk odpadów

  • doradztwo w zakresie gospodarki odpadami

  • edukacja ekologiczna

FCC Eko Radomsko najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Radomsko
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FCC Eko Radomsko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FCC Eko Radomsko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FCC Eko Radomsko

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FCC Eko Radomsko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FCC Eko Radomsko - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Poszukujemy pracowników do obsługi maszyn i utrzymania w eksploatacji składowiska odpadów niebezpiecznych

      (Składowisko JADWINÓWKA) na terenie powiatu radomszczańskiego w m.Płoszów ul.Jeżynowa 40

      Zakres obowiązków

      • Kontrola prawidłowej eksploatacji sprzętu
      • Obsługa rozładunków dostaw
      • Lokowanie odpadów na wyznaczonym sektorze składowiska
      • Dbanie o ład i porządek

      Wymagania

      • Umiejętność obsługi ładowarki, koparki
      • Mile widziane uprawnienia
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
      • Pracę w otwartym zespole współpracowników
      • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
      • Możliwość skierowania na kurs operatora

Pracodawcy w Radomsku