Czy to Twoja firma?

Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak praca

Przyłubsko
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Przyłubsko
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Architekt krajobrazu

    Ogrody Drama
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Koordynator projektów

    ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

    Olmet Przemysław Oleś Sp. k.
    Wygasa

Praca Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Pułtorak
    • Zawiercie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pracownik budowlany przy budowie domów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, pracodawca zapewnia dowóz z Zawiercia lub Przyłubska. Praca w godzinach 7:00-15:00

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną