Czy to Twoja firma?

PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI praca

Korbielów
Restauracja
PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI

Siedziba główna

PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Slupca
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PHP KROKUS Władysław Wrzeszcz Karczma POD BORAMI - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Korbielów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Restauracja

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PROPONOWANYM STANOWISKU, MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner

    • Korbielów

      PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW