Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI praca

Sosnowiec

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią dynamicznie rozwijających się branż górniczej i budowlanej. Nasza siedziba w Sosnowcu, na terenie Huty Severstal, jest sercem, z którego wyruszają nasze produkty i usługi na polskie rynki. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji przenośników taśmowych oraz konstrukcji przeróbczych, które pomagają w klasyfikacji i wzbogacaniu surowców mineralnych. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania wspierają efektywność i innowacyjność w przemyśle.


W PAKGUM rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego każde zamówienie jest dla nas projektem, który realizujemy z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Nasze indywidualne podejście do klienta i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Jesteśmy dystrybutorem taśm przenośnikowych renomowanych marek, a nasza oferta serwisowa obejmuje gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę urządzeń, dostarczanie części zamiennych oraz usługi cięcia wypalarką plazmową.

Nasza solidna marka, wypracowana na przestrzeni lat, jest odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Obsługujemy różnorodne branże, w tym kopalnie surowców mineralnych, piaskownie, kamieniołomy, centra recyklingu i sortownie węgla. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania przyczyniają się do sukcesu naszych partnerów.

W PAKGUM wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i jakości. Nasza ugruntowana pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania każdego członka naszego zespołu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport praca fizyczna magazyn

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI

Mapa FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI

Siedziba główna

FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA PAK-GUM WACŁAW PAKASZEWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sosnowiec
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Warszawa
  6. Poznań
  7. Kluczbork
  8. Będzin
  9. Brzeg
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Sosnowcu