Czy to Twoja firma?

DACAVI CONSTRUCTION sp. z o.o. praca

Jastrzębie-Zdrój

Jesteśmy Dacavi Construction, firma z ponad dekadą doświadczenia w branży budowlanej. Nasza specjalność to wynajem i sprzedaż systemów szalunkowych oraz akcesoriów niezbędnych do prac żelbetonowych. Znajdziesz nas w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie z pasją wspieramy zarówno polskie firmy budowlane, jak i klientów indywidualnych, którzy szukają niezawodnych rozwiązań w swoich projektach.

Nasze usługi to więcej niż tylko dostarczanie sprzętu - to kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Od analizy i wyceny systemów szalunkowych na podstawie rysunków technicznych, po bezpłatne szkolenia z ich ustawienia - jesteśmy przy Tobie, aby zapewnić, że każdy etap prac przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

W DACAVI CONSTRUCTION stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. To nasza misja i najważniejsza wartość, która kieruje każdą naszą decyzją. Dzięki temu podejściu, możemy z dumą mówić, że nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale i całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Oferujemy szeroki wybór produktów - od szalunków fundamentowych, przez słupowe, stropowe, aż po ścienne. Dodatkowo, w naszym asortymencie znajdziesz akcesoria betoniarskie, ciesielskie oraz elementy tracone, które są nieodzowne w każdym profesjonalnym budownictwie. Wszystko to, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze - realizacji swojego projektu.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nie tylko polskie przedsiębiorstwa, ale również klientów indywidualnych, którzy doceniają jakość i niezawodność. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a nasze doświadczenie i zaangażowanie to gwarancja, że każda współpraca z nami to krok w stronę sukcesu Twojego projektu.

W DACAVI CONSTRUCTION wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając nie tylko sprzęt, ale i rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz budują z nami swoją przyszłość.

DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magazynier

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Żory
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana

    • Jastrzębie-Zdrój
    Dodana

    Extral Sp. z o.o.
    • Żory
    Dodana

Mapa DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Siedziba główna

DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DACAVI CONSTRUCTION Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier- kierowca

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymiana i dzierżawa maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: odpowiedzialność, prawo jazdy kat. B , sumienność, zdolność szybkiego liczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jastrzębiu-Zdroju