Czy to Twoja firma?

Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura praca

Borucin

Od ponad dwóch dekad, Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura jest dumą miejscowości Borucin, gdzie każdego dnia wypiekamy chleb i słodkości, które trafiają na stoły naszych klientów. Nasza historia sięga roku 1993, kiedy to z pasji do pieczenia i miłości do tradycyjnych receptur, rozpoczęliśmy naszą działalność.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyrobów piekarskich i cukierniczych, które przygotowujemy z najwyższą starannością i dbałością o detale. Od bułek, przez chleb na zamówienie, aż po torty na specjalne okazje – każdy produkt jest dla nas wyjątkowy. Szczególnie dumni jesteśmy z naszego pieczywa prozdrowotnego i bez dodatku chemii, które cieszy się uznaniem wśród klientów poszukujących zdrowych alternatyw.

Nasze doświadczenie i kwalifikacje są gwarancją smaku, świeżości i jakości, które są wizytówką Piekarni Machura. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Choć nie zdradzamy wszystkich tajemnic naszego rzemiosła, to z pewnością możemy powiedzieć, że to serce wkładane w każdy wypiek sprawia, że nasze wyroby są wyjątkowe. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Borucinie i przekonania się osobiście, jak smakuje prawdziwe piekarnicze mistrzostwo.

Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura

Siedziba główna

Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura - oferty archiwalne

  • Kierowca/dostawca

    • Borucin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagane prawo jazddy kat. B. Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

    • Borucin

      Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN