Czy to Twoja firma?

cmm-it praca

Szczecin

cmm-it najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy cmm-it

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca cmm-it

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa cmm-it

Adres rejestrowy

Praca cmm-it - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Informatyki/Specjalista IT

    cmm-it
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń w odpowiednim czasie (system zgłoszeń/mail);
      • Diagnoza i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji;
      • Administracja aplikacjami na komputerach końcowych;
      • Konfiguracja oraz naprawa sprzętu informatycznego;
      • Konfigurowanie i przekazywanie sprzętu informatycznego użytkownikom;
      • Instalacja i aktualizacja oprogramowania na urządzeniach końcowych;
      • Zakup oraz ewidencja sprzętu IT;
      • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników firmy;
      • Sporządzanie raportów dla przełożonych;
      • Koordynowanie wydawanych sprzętów dla pracowników wg. ustalonego planu i przygotowanie wymaganej dokumentacji dotyczącej wymiany sprzętu (magazyn);
      • Ewidencja sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz odpowiedzialność za rzetelność tych informacji;
      • Podstawowa obsługa Active Directory (zarządzanie użytkownikami, grupami);

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość i zrozumienie protokołów sieciowych i infrastruktury sieciowej;
      • Status studenta lub absolwenta studiów informatycznych;
      • Posiadanie wiedzy serwisowej z zakresu sprzętu, oprogramowania biznesowego, sieci;
      • Znajomość technologii informatycznych: komputery osobiste, laptopy, urządzenia peryferyjne;
      • Znajomość systemów: Microsoft /Windows 7, Windows 10, Windows 11, Office365 na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów;
      • Znajomość pracy w środowisku domenowym;
      • Samodzielność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i systematyczność;
      • Umiejętność pracy pod presją czasu;
      • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
      • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji;
      • Umiejętność organizacji pracy własnej;
      • Dokładność w wykonywanych zadaniach;
      • Uczciwość i odpowiedzialność;
      • Wysoka motywacja i chęć do pracy;
      • Kreatywność i zdolność przewidywania i analizowania problemów;

      Mile widziane:

      • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
      • Prawo jazdy kat. B;

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (w przypadku studentów);
      • Szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia;
      • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT;
      • System premiowania;
      • Praca w firmie stale się rozwijającej o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Ubezpieczenie na życie;

Pracodawcy w Szczecinie