Czy to Twoja firma?

Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku praca

Katowice
Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku

Siedziba główna

Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Plock
  3. Gdynia
  4. Walbrzych
  5. Bielsko-Biała
  6. Toruń
  7. Katowice
  8. Poznań
  9. Łódź
  10. Kcynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA Oddział w Płocku - oferty archiwalne

  • Robotnik magazynowy

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie towarów do magazynu, sporządzanie dokumentacji magazynowej, dbanie o porządek i czystość w magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: praca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Monter armatury i rurociągów

    • Płock

      Montaż konstrukcji stalowych, rurociągów, armatury. Praca z elektronarzędziami, narzędziami pomiarowymi, dokumentacja techniczna. Praca na terenie PKN Orlen

      Wymagania

      • Inne wymagania: praca w zespole, praca na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tokarz

    • Płock

      Samodzielna obsługa tokarki i frezarki. Praca w Płocku w godz. 6-14.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia

Pracodawcy w Katowicach