Libra Deka Zwara

Czy to Twoja firma?

Libra Deka Zwara praca

Gdynia

Pizzeria Pogórzanka została otwarta w roku 2018, a Karwinianka w 2021. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć zaufanie oraz zadowolenie naszych Gości bazując tylko na produktach najwyższej jakości, zarówno Włoskich jak i Polskich. Każda pizza to starannie dobrane składniki, tak aby ich kompozycja była najlepsza. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za niekwestionowany wkład i ciężką pracę, a Państwu za doskonały gust i bycie z Nami. Zapraszamy do składania zamówień telefonicznych oraz wizyty w lokalu.

Libra Deka Zwara najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Libra Deka Zwara

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Libra Deka Zwara

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Libra Deka Zwara

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Libra Deka Zwara - oferty archiwalne

  • Pizzerman Gdynia

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Піцерія Pogórzanka найматиме людей для приготування та випікання піци. Ми пропонуємо: -дуже хороші умови праці - ставка за годину адекватна навичкам - робота над найкращою якістю продукції -навчання -довгострокове співробітництво - робота в досвідченій команді - тижневий графік (ми намагаємося підлаштовуватися під потреби співробітника); Обов'язки: -підготовка виробництва - приготування та випікання піци - дбати про чистоту та порядок - сумлінність при виконанні покладених обов'язків

      Obowiązki:

      -przygotowanie produkcji;

      -przygotowanie i wypiek pizzy;

      -dbanie o czystość i porządek;

      -sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

      Wymagamy:

      -poważnego stosunku do pracy

      -dyspozycyjność i punktualność;

      -brak uzależnień od alkoholu i narkotyków;

      Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij CV na adres email.

      Ваші обов\'язки

      Обов'язки: -підготовка виробництва - приготування та випікання піци - дбати про чистоту та порядок - сумлінність при виконанні покладених обов'язків

      Вимоги

      - серйозне ставлення до роботи - доступність і пунктуальність; - відсутність залежності від алкоголю та наркотиків;

      Що ми пропонуємо

      Ми пропонуємо: -дуже хороші умови праці; - ставка за годину відповідає навичкам, -працювати над якістю продукції; -навчання; -довгострокове співробітництво -працювати в досвідченій команді; - тижневий графік (ми намагаємося підлаштовуватися під потреби співробітника);

Pracodawcy w Gdyni