INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz sp. j. praca

Kraków

Od momentu naszego założenia w 2007 roku w sercu Krakowa, Inspire Sourcing stał się synonimem innowacji i profesjonalizmu w dziedzinie doradztwa biznesowego, szkoleń i rekrutacji. Nasza misja to wspieranie organizacji w angażowaniu się w działania, które są dla nich nie tylko opłacalne, ale i biznesowo uzasadnione. Z dumą patrzymy na naszą historię i to, jak nasze usługi ewoluowały, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach doradczych, które obejmują diagnozę potencjału osobowościowego, warsztaty konsultacyjne i rozwój celowy. Nasze cykle rekrutacyjne, ścieżki kariery oraz badania satysfakcji pracowników i klientów są projektowane tak, aby dostarczać wartościowe wglądy i wspierać decyzje biznesowe naszych klientów. Executive coaching i coaching dla handlowców to tylko niektóre z narzędzi, które wykorzystujemy, aby pomóc naszym klientom osiągać ich cele.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który pracuje ze sobą od lat, tworząc rodzinny charakter firmy. Nasze długoletnie doświadczenie, połączone z certyfikacjami i znanymi narzędziami wspierającymi procesy doradczo-szkoleniowe, stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy przekonani, że nasze innowacyjne metody pracy z ludźmi i wykorzystanie najnowszych narzędzi analityki consultingowej pozwalają nam nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Nasza pozycja na rynku jest stabilna dzięki stałym klientom z różnych branż, którzy cenią sobie nasze indywidualne podejście oraz zdolność do dostosowania się do ich unikalnych potrzeb. Certyfikacje, takie jak The Bridge Personality™, MBTI™, Extended DISC™, Prince 2™, Way2Improve™, czy Znak Jakości Małopolskich Firm Szkoleniowych, są świadectwem naszego zaangażowania w jakość i doskonałość.

W Inspire Sourcing rozumiemy, że każda organizacja jest wyjątkowa. Dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów, aby zapewnić im najlepsze możliwe rozwiązania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już dziś czerpią korzyści z naszej wiedzy i doświadczenia. Razem możemy tworzyć przyszłość, która inspiruje.

INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca INSPIRE Sourcing J. Poradzisz, L. Poradzisz Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Szef Regionu - lider branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, sanitarnej.

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma INSPIRE Sourcing S.J. specjalizująca się w kompleksowym doradztwie personalnym poszukuje dla swojego partnera, lidera w zakresie dystrybucji rozwiązań techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej, kandydata na stanowisko Szefa Regionu.

      Ponad 25 letnie doświadczenie, kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, czyni organizację wiodącym „graczem” w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań, w szczególności wykonawców oraz firm projektowych.

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie podległym zespołem poprzez motywowanie, rozliczanie i egzekwowanie wyników

      • Podejmowanie decyzji dotyczących warunków handlowych w powierzonych ramach

      • Planowanie i realizowanie strategii osiągnięcia celu sprzedaży (obrót/marża)

      • Analizowanie danych finansowych i trendów na rynku techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, sanitarnej

      • Prowadzenie negocjacji biznesowych

      • Realizowanie zadań produktowych oraz marketingowych na podległych regionach

      • Poszerzanie bazy stałych Klientów oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży budowlanej ze wskazaniem na technikę grzewczą i sanitarną

      • Predyspozycje do zarządzania i handlu (nie jest wymagane doświadczenie zarządcze)
      • Dobra znajomość asortymentu i rynku branży

      • Silne zorientowanie na realizację założonych planów

      • Umiejętności planowania, wyznaczania priorytetów i organizacji pracy

      • Przedsiębiorczość i kreatywność, własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości rynkowych

      • Predyspozycje analityczne, zdolność do pracy na liczbach

      • Łatwość w prowadzeniu negocjacji biznesowych

      • Prawo jazdy kat. B i gotowość do prowadzenia działań zarządczych i sprzedażowych w terenie

      • Znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Motywacyjny system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników

      • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

      • Niezbędne narzędzia pacy: telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego

      • Atrakcyjne uposażenie (karta multisport, pakiet medyczny na atrakcyjnych warunkach)

      • Zadaniowy system czasu pracy

      • Autonomiczność w podejmowaniu decyzji

Pracodawcy w Krakowie