Czy to Twoja firma?

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER sp. z o.o. praca

Konstancin-Jeziorna

W sercu malowniczego Konstancina-Jeziorny znajduje się miejsce, w którym zdrowie i dobrostan naszych pacjentów są najważniejsze. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" to ośrodek, w którym każdy dzień to kolejny krok w kierunku poprawy jakości życia osób, które nas odwiedzają. Nasza historia jest opowieścią o ciągłości i rozwoju - jesteśmy dumnymi następcami renomowanych placówek medycznych, które przez lata służyły zdrowiu i rehabilitacji.

Specjalizujemy się w usługach rehabilitacyjnych, które świadczymy z pasją i zaangażowaniem zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. W naszej pracy łączymy tradycję z nowoczesnością, korzystając z profesjonalnego sprzętu, który jest wyznacznikiem jakości w XXI wieku. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów to zespół z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Jako jednostka należąca do Samorządu Województwa Mazowieckiego, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnej społeczności i zobowiązani do dostarczania usług, które przyczyniają się do poprawy zdrowia i samopoczucia naszych pacjentów. Nasza pozycja na rynku zdrowotnym jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci i ich rodziny, a nasze zaangażowanie w rehabilitację to fundament, na którym budujemy przyszłość.

W Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" wierzymy, że każdy pacjent zasługuje na indywidualne podejście i terapię dostosowaną do jego potrzeb. To tutaj, w otoczeniu przyrody i w atmosferze wsparcia, nasi pacjenci odzyskują siły i motywację do pokonywania codziennych wyzwań. Zapraszamy do wspólnej podróży ku lepszemu zdrowiu i większej radości z życia.

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji “Stocer” Sp. z o.o. / Szpital im. prof. M. Weissa ul. Wierzejewskiego

Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny ul. Barska 16/20, 02-315 Warszawa

Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera ul. Warsztatowa 1, 05-800 Pruszków

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży ul. Długa 40/42, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży ul. Ożarowska 75a, 01-444 Warszawa

Ośrodek Rehabilitacji ul. Bohaterów Września 7, 02-389 Warszawa

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Góra Kalwaria
  3. Bielsko-Biała
  4. Kędzierzyn-Koźle
  5. Wrocław
  6. Pruszków
  7. Piaseczno
  8. Radom
  9. Łódź
  10. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta, Konstancin

    • Konstancin-Jeziorna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pilnie poszukujemy sympatycznych i dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisku FIZJOTERAPEUTY

      Miejsce: Konstancin – Jeziorna (Chylice), Ośrodek Ortopedyczno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży w chylicach

      Godziny pracy: 14-21

      Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej

      Wymagania

      tytuł fizjoterapeuty (tech., lic., mgr), numer prawa wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • stabilną pracę w zgranym, rozwijającym się zespole
      • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pracownicze, urlop szkoleniowy, dofinansowanie do kursów
      • możliwość pracy dodatkowej w Komercyjnej Poradni Ortopedyczno-Rehabilitacyjnej znajdującej się w tej samej lokalizacji

Pracodawcy w Konstancinie-Jeziornej