P.U.H. AB UNI-SERVIS

Czy to Twoja firma?

P.U.H. AB UNI-SERVIS praca

Starogard Gdański

AB UNI-SERVIS - działalnością z zakresu rynku pracy zajmuje się od 2004 r. Od samego początku swojej aktywności biznesowej kładzie nacisk na: podmiotowe traktowanie pracowników, właściwe formy zawierania umów, przestrzeganie przepisów Prawa Pracy i Prawa Handlowego, dbanie o dobre relacje z przedsiębiorcami oraz o transparentne i uczciwe zasady współpracy.

P.U.H. AB UNI-SERVIS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia serwis / montaż

Oferty pracy P.U.H. AB UNI-SERVIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.H. AB UNI-SERVIS

Mapa P.U.H. AB UNI-SERVIS

Siedziba główna

P.U.H. AB UNI-SERVIS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.U.H. AB UNI-SERVIS - oferty archiwalne

  • Program rozwojowy - od Aparatowego do Kierownika

    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Na co dzień będziesz:
      - wdrażał się w obszarze produkcji na stanowisku aparatowego, aby poznać dedykowany obszar produkcji oraz charakterystykę produkcji Substancji Aktywnych
      - zapoznawał się z elektronicznymi systemami produkcyjnymi i jakościowymi: EDZ, Oracle, TrackWise
      - uczestniczył w procesach rozwiązywania problemów jakościowych i produkcyjnych
      - rozwijał umiejętności zarządzania i pracy w zespole multidyscyplinarnym
      - rozszerzał wiedzę z zakresu bezpieczeństwa produkcji oraz dobrych praktyk wytwarzania(GMP)
      - rozwijał możliwe kierunki ścieżki kariery zawodowej:
      * wykonawczą
      * menadżerską
      * wspierającą produkcję

      Wymagania

      To praca dla Ciebie jeśli:
      - posiadasz wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne, np.: Inżynieria Środowiska, Biotechnologia)
      - rozumiesz aspekty produkcji substancji farmaceutycznych lub innych substancji chemicznych
      - posiadasz lub chcesz rozwijać umiejętności w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających produkcję
      - umiesz korzystać z pakietu MS Office (Word, Excel)
      - posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
      - akceptujesz pracę w ruchu ciągłym
      - masz doświadczenie w obszarze produkcji (dodatkowy atut)
      - chcesz w krótkim czasie rozwinąć swoje kompetencje do poziomu specjalisty lub koordynatora

      Oferujemy

      Nasz klient oferuje:
      - współpracę i rozwój z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie
      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      - premie produktywnościowe i okolicznościowe
      - prywatna opieka medyczna
      - dofinansowanie do posiłków
      - karta Multisport
      - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
      - Pracowniczy Program Emerytalny
      - paczki i imprezy świąteczne dla dzieci
      - bony świąteczne dla pracowników
      - platforma MyBenefit do zbierania punktów
      - dofinansowanie do wypoczynku
      - 1 dodatkowy dzień wolny

  • Młodszy Specjalista ds. Automatyki

    • Wymagania

      • Uprawnienia SEP 1 kV
      • programowanie sterowników PLC
      • Znajomość dokumentacji technicznej

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim