Czy to Twoja firma?

GAMA sp. z o.o. praca

Starogard Gdański

Od ponad dwóch dekad, GAMA Sp. z o.o. z Jaworzna jest synonimem innowacji i jakości w branży geologicznej, budowlanej oraz środowiskowej. Nasza historia sięga roku 2001, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dzisiaj jest dumna z oferowania usług na najwyższym poziomie.

W naszej codziennej pracy kierujemy się misją wszechstronnej pomocy naszym klientom. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z indywidualnym zaangażowaniem, oferując kompleksową obsługę projektową, szczególnie w zakresie inwestycji proekologicznych. Nasze usługi obejmują szeroki wachlarz działań, od rekultywacji i zagospodarowania terenu, przez projektowanie i pielęgnację terenów zieleni, aż po transport i zagospodarowanie odpadów.

Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego produktu - GAMBET®, który jest wynikiem naszych badań nad problemami związanymi z niestabilnymi gruntami. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu naszego zespołu, GAMBET® stał się marką rozpoznawalną w branży, oferującą rozwiązania w zakresie ulepszania, stabilizacji i osuszania gruntów.

Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Współpracujemy z klientami, słuchamy ich potrzeb i dostosowujemy nasze działania, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie. Nasze podejście do biznesu opiera się na solidnych wartościach, takich jak profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy projekt.

W GAMA Sp. z o.o. wiemy, że nasza praca ma wpływ nie tylko na naszych klientów, ale także na środowisko naturalne. Dlatego zawsze dążymy do tego, aby nasze działania były zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i ciągłemu dążeniu do doskonałości, możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż aktykułów alkoholowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: pożądane: wykształcenie średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      sprzedaż aktykułów alkoholowych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 500 PLN

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim