Czy to Twoja firma?

Puh ROMA Roman Zaborowski praca

Starogard Gdański
Puh ROMA Roman Zaborowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Puh ROMA Roman Zaborowski

Praca alert - powiadomienia

Praca Puh ROMA Roman Zaborowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Puh ROMA Roman Zaborowski

Siedziba główna

Puh ROMA Roman Zaborowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Puh ROMA Roman Zaborowski - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. przewozów pasażerskich

    Puh ROMA Roman Zaborowski
    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrola biletów, wystawianie wezwań do zapłaty.

      Możliwe zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia.
      Godzimy i system zatrudnienia do uzgodnienia (w zalezności od rodzaju umowy).
      Miejsce wykonywania pracy Piła, Wałcz i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, niekaralność (na etapie rekrutacji wystarczy oswiadczenie), dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia W przypadku umowy zlecenia 19,70zł/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kontroler biletów

    • Grudziądz
    • 2 800 zł / mies.

      Sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego,kontrola biletów,wystawianie wezwań do zapłaty

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie min. zawodowe, sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego,kontrola biletów,wystawianie wezwań do zapłaty, umowa zlecenie lub umowa o pracę, praca w ruchu ciągłym na terenie Grudziądza, wynagrodzenie brutto od 2800 zł/m-c.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Starogardzie Gdańskim