Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J.

Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jarosław
  3. Gdańsk
  4. Warszawa
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Grupa Handlowa Multibrand Sp. z o.o. Sp. J. - oferty archiwalne

  • Księgowa Nowy Sącz

    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma prowadząca lokale usługowe w Galerii Trzy Korony zatrudni osobę na stanowisko Księgowy/a

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy - pełna księgowość,
      • weryfikacja i księgowanie dokumentów,
      • kontrola i uzgadnianie kont księgowych,
      • sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych (VAT, GUS)
      • sporządzanie analiz dla potrzeb Zarządu.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe,
      • znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego,
      • mile widziana znajomość programu ERP XL
      • znajomość pakietu Office (Excel),
      • dokładność, rzetelność, staranność.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia.

Pracodawcy w Warszawie