Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Paul Klacska Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Spedytor Piaseczno
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"PAUL KLACSKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Świętojańska 5 05-500 Piaseczno
NIP
1230456968
REGON
012256397
KRS
0000023931
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.06.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.12.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych
  • 46.71.Z Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.10.A Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.29.B Działalność śródlądowych agencji transportowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.33.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Wrocław
  5. Barczewo
  6. Katowice
  7. Brzeziny
  8. Lublin
  9. Poznań

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Paul Klacska Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor / Planista transportu krajowego

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Paul Klacska Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się transportem towarów niebezpiecznych w cysternach z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy.

      Zatrudni osoby na stanowisko Dyspozytor / Planista transportu krajowego

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie ciągłości dostaw paliw do klientów
      • Budowanie długoterminowych i satysfakcjonujących relacji z klientami oraz podwykonawcami
      • Planowanie i ustalanie warunków transportu
      • Nadzór nad właściwym wykonaniem usługi transportowej
      • Kontakt z kierowcami oraz koordynacja ich pracy na podległym terenie
      • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane – logistyka, transport)
      • Umiejętności planowania przewozów oraz znajomości przepisów z zakresu czasu pracy kierowców
      • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, precyzji i dokładności w pracy
      • Wysokich kompetencji w dziedzinie kierowania ludźmi oraz umiejętności komunikacyjnych
      • Umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji oraz inicjatywy
      • Dyspozycyjności
      • Prawa jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie
      • Opiekę medyczną
      • Ubezpieczenie na życie
      • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Pracodawcy w Piasecznie