Czy to Twoja firma?

Straż Miejska Wrocławia praca

Wrocław

Jesteśmy Strażą Miejską Wrocławia, nieprzerwanie czuwającą nad bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w sercu Dolnego Śląska. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Wrocławiu, gdzie z zaangażowaniem i profesjonalizmem dbamy o spokój i ochronę mieszkańców oraz gości naszego miasta.

Nasza działalność skupia się na reagowaniu na zgłoszenia interwencyjne i monitorowaniu bezpieczeństwa w różnych zakątkach Wrocławia. Jesteśmy zawsze gotowi, by służyć pomocą i wsparciem, działając 24 godziny na dobę, każdego dnia. Choć nie ujawniamy szczegółów naszej struktury prawnej czy historii, nasze zaangażowanie w ochronę wspólnoty miejskiej jest niezachwiane i stanowi o naszej tożsamości.

W naszej ofercie znajdują się usługi związane z ochroną porządku publicznego, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki naszym działaniom, Wrocławianie oraz odwiedzający mogą czuć się bezpieczniej, ciesząc się urokami miasta bez obaw.

Nie opisujemy tutaj naszej pozycji rynkowej ani konkurencyjnych przewag, ale jesteśmy przekonani, że nasza codzienna praca i poświęcenie przemawiają same za siebie. Jesteśmy tu dla Was, aby Wrocław pozostał miejscem przyjaznym, bezpiecznym i otwartym dla wszystkich.

W naszej narracji stawiamy na jasność, prostotę i bezpośredni kontakt. Chcemy, by każdy, kto spotka się z naszym przekazem, poczuł się częścią wspólnoty, którą z dumą chronimy. Zapraszamy do współpracy i dialogu, bo razem tworzymy Wrocław – miasto otwarte, dynamiczne i bezpieczne.

Straż Miejska Wrocławia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Straż Miejska Wrocławia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Straż Miejska Wrocławia

Mapa Straż Miejska Wrocławia

Siedziba główna

Praca Straż Miejska Wrocławia - oferty archiwalne

  • Aplikant-strażnik gminny

    Straż Miejska Wrocławia
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      patrolowanie wyznaczonych rejonów służbowych na terenie Wrocławia , ujawnianie sprawców wykroczeń w ramach posiadanych kompetencji , ujawnianie sprawców wykroczeń w ramach posiadanych kompetencji , podejmowanie interwencji w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia lub mienia, a także w przypadku naruszenia dóbr osobistych ludzi.
      Praca na czas określony: 12 miesięcy , potem na czas niekreślony
      Godziny pracy 6:00 - 05:59
      Szczegóły dotyczące wymagań i obowiązkowych dokumentów aplikacyjnych znajdują się na stronie:
      Kontakt z pracodawcą: rafal.bidzinski@smwroclaw.pl lub 713700267

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, MS OFFICE
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, MS OFFICE, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne posiadanie prawa jazdy kat.B, bardzo dobry stan zdrowia, korzystanie z pełnego zakresu praw publicznych, niekaralność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu