BMJ Mikołaj Jędrzejkowski

Czy to Twoja firma?

BMJ Mikołaj Jędrzejkowski praca

Gdynia

Witaj! Jesteśmy BMJ Mikołaj Jędrzejkowski, zlokalizowani w sercu Gdyni, gdzie od końca 2013 roku z sukcesem rozwijamy naszą działalność w branży doradztwa gospodarczego. Nasza historia zaczęła się 31 grudnia tego roku, kiedy to postanowiliśmy przekuć naszą pasję i wiedzę w profesjonalne usługi, które wspierają inne firmy w ich rozwoju.

Specjalizujemy się w dwóch głównych obszarach – gastronomii oraz doradztwie biznesowym. Dzięki naszej szerokiej ofercie, klienci mogą liczyć na wsparcie zarówno w prowadzeniu restauracji, jak i w optymalizacji procesów zarządzania ich przedsiębiorstwem. Nasze usługi są odzwierciedlone w kodach PKD, które obejmują zarządzanie placówkami gastronomicznymi oraz kompleksowe doradztwo biznesowe.

Mimo że nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm w każdym aspekcie działalności są niezmiennie wysokie. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i innowacyjności, a nasi klienci mogli cieszyć się z owoców naszej współpracy.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na rozwój – zarówno nasz, jak i naszych klientów. Nasze podejście jest proste: być pewnym partnerem, który jest zarówno autorytatywny, jak i empatyczny, a nasze usługi – zawsze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej!

BMJ Mikołaj Jędrzejkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BMJ Mikołaj Jędrzejkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BMJ Mikołaj Jędrzejkowski

Mapa BMJ Mikołaj Jędrzejkowski

Adres rejestrowy

Praca BMJ Mikołaj Jędrzejkowski - oferty archiwalne

  • Samodzielny Kucharz do Restauracji Na Molo w Pucku

    • Puck
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-7 500 zł / mies.
    • Opis

      Poszukujemy Kucharza do Restauracji Na Molo w Pucku.

      Szukasz pracy, w której nie ma nudy? Lubisz pracę w młodym, pełnym energii zespole? Czujesz, że kuchnia to Twoje powołanie?

      Położenie na molo, nad Zatoką Pucką i z widokiem na półwysep Helski - to gwarancja braku nudy :) Molo jest odwiedzane przez wielu polskich i zagranicznych turystów, obsługujemy imprezy zorganizowane oraz prowadzimy całoroczną restaurację a la carte.

      Zakres obowiązków

      OPIS STANOWISKA

      - przygotowywanie potraw z karty menu

      - zapewnienie wysokiej jakości usług restauracyjnych

      - przestrzeganie standardów produkcji

      - estetyczne prezentowanie dań

      - dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

      UWAGA! Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i dajemy możliwość wdrożenia własnych pomysłów! :)

      Wymagania

      Szukamy osoby:

      - z min.rocznym doświadczeniem w pracy na kuchni

      - umiejącej pracować w zespole

      - lubiącej gotować

      - zainteresowanej dalszym rozwojem

      - z aktualnymi badaniami sanepid

      - w przypadku osób z Ukrainy - komunikatywna znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      - pracę w restauracji o zbudowanej bardzo dobrej pozycji na rynku

      - rozwój umiejętności kucharskich

      - stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,

      - indywidualnie negocjowane wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz poziomu samodzielności

      Czekamy na Twoje CV!

      Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

Pracodawcy w Gdyni