Czy to Twoja firma?

TAURUS OCHRONA GROUP sp. z o.o. praca

Toruń

Od ponad trzech dekad, TAURUS OCHRONA GROUP jest synonimem zaufania i innowacyjności w branży bezpieczeństwa w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to nasza założycielka, Maria Łęcka, podjęła się misji stworzenia firmy, która stawiałaby na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i spokój naszych klientów. Od tamtej pory, z siedzibą w pięknym Gdańsku, rozwijamy się nieustannie, by spełniać i przekraczać oczekiwania w zakresie ochrony.

Jako lider innowacji na rynku polskim, nieustannie inwestujemy w rozwój naszych usług. Nasze Centrum Monitorowania Alarmów jest jednym z najnowocześniejszych w kraju, co pozwala nam oferować klientom niezrównaną jakość obsługi i reakcji na wszelkie sytuacje wymagające naszej interwencji. Wspieramy to solidną polisą ubezpieczeniową na 30 milionów złotych, co jest wyrazem naszej stabilności finansowej i odpowiedzialności.

Zespół TAURUS OCHRONA GROUP to ponad 2000 przeszkolonych specjalistów, którzy dzielą nasze wartości: zaangażowanie i profesjonalizm. Każdego dnia, w każdym zadaniu, dążymy do doskonałości. Nasze usługi, w tym ochrona fizyczna, monitoring, konwojowanie, zabezpieczenie floty, ochrona imprez oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa, są stale udoskonalane dzięki wewnętrznym i zewnętrznym pracom badawczo-rozwojowym.

Jakość naszych działań potwierdzają certyfikaty ISO 9001, 14001, 45001, 27001, a także nasze działania zgodne z normą ISO 26000, co świadczy o naszym zaangażowaniu w odpowiedzialność społeczną. Jesteśmy dumni, że jako w 100% polska firma, możemy przyczyniać się do wzmacniania poczucia bezpieczeństwa w naszym kraju.

W TAURUS OCHRONA GROUP wierzymy, że zaufanie buduje się przez lata, a utrzymuje poprzez ciągłe dążenie do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia doświadczają spokoju ducha, wiedząc, że ich bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    TAURUS OCHRONA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      ochrona sklepu, obsługa monitoringu , obserwacja, zapobieganie kradzieżom

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawnosci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Toruniu