Hermes Serwis Jarosław Koć

Czy to Twoja firma?

Hermes Serwis Jarosław Koć praca

Reguły

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2012 roku, Hermes Serwis Jarosław Koć zawsze dążył do zapewnienia najwyższej jakości usług w zakresie handlu motoryzacyjnego oraz serwisowania pojazdów. Zlokalizowani w Regułach, z pasją oddajemy się pracy, co przekłada się na uznanie i lojalność naszych klientów, którzy przyznali nam imponującą ocenę 4.7 na Google.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż części motoryzacyjnych, ale przede wszystkim kompleksowe usługi serwisowe, w tym serwis opon i myjnia samochodowa. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasi klienci mogli bezpiecznie i pewnie podróżować, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane sprawnie i na czas.

W Hermes Serwisie cenimy sobie profesjonalizm i uczciwość - to one stanowią fundament naszej działalności. Dzięki temu zyskaliśmy reputację firmy, która szybko i skutecznie reaguje na potrzeby klientów, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nasze podejście do pracy i zaangażowanie w każde zlecenie to nasza konkurencyjna przewaga, która pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku lokalnym.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i poszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów Hermes Serwisu. Razem na drodze do doskonałości.

Hermes Serwis Jarosław Koć najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Reguły
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Hermes Serwis Jarosław Koć

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hermes Serwis Jarosław Koć

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hermes Serwis Jarosław Koć

Siedziba główna

Praca Hermes Serwis Jarosław Koć - oferty archiwalne

  • Mechanik/ Elektromechanik

    • Reguły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • samodzielny

      Zakres obowiązków

      naprawa samochodów osobowych i busów

      Wymagania

      prawo jazdy kat. B

      obowiązkowośc

      punktualność

      Oferujemy

      praca w zespole

      najnowszy sprzęt

Pracodawcy w Regułach