Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina"

Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Po Pierwsze Rodzina praca

Warszawa

Poradnia Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży „Aga” w Warszawie

realizująca od 17 lat świadczenia na rzecz dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi

Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina"

Siedziba główna

Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina" poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina" - oferty archiwalne

  • FIZJOTERAPEUTA

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      - prowadzenie fizjoterapii

      - prowadzenie terapii z wykorzystaniem metody NDT BOBATH

      Wymagania

      Wykształcenie i doświadczenie:

      - wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku fizjoterapia

      - uprawnienia Instruktora NDT BOBATH

      - minimum roczne doświadczenie

      Kompetencje:

      - otwartość na współpracę i budowanie relacji z dziećmi, ich Rodzicami i kadrą Poradni

      - umiejętność realizacji celów społecznych

      - umiejętność rozwiązywania konfliktów i nieustanna chęć do poszukiwania rozwiązań

      - empatia, kreatywność i odpowiedzialność

      Oferujemy

      - zatrudnienie w wymiarze etatu

      - umowa o pracę

      - atrakcyjne wynagrodzenie

      - stałe godziny pracy

      - pracę w miłej atmosferze i kameralnej Poradni na warszawskich Bielanach

  • Pedagog specjalny

    • Warszawa
    • zaprasza do współpracy Pedagoga specjalnego

      • prowadzenie terapii pedagogicznej / rewalidacji,

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku pedagogika specjalna z przygotowaniem pedagogicznym/ rewalidacja,
      • minimum roczne doświadczenie w pracy pedagoga specjalnego i prowadzeniu terapii,
      • dodatkowym atutem będą kwalifikacje dotyczące prowadzenia „Terapii ręki”,
      • otwartość na współpracę i budowanie relacji z dziećmi, ich Rodzicami i kadrą Poradni,
      • umiejętność realizacji celów społecznych,
      • umiejętność rozwiązywania konfliktów i nieustanna chęć do poszukiwania rozwiązań,

      Oferujemy

      • zatrudnienie w wymiarze etatu,
      • umowa o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • stałe godziny pracy,
      • pracę w miłej atmosferze i kameralnej Poradni na warszawskich Bielanach,
  • Neurologopeda

    • Warszawa
    • zaprasza do współpracy Neurologopedę/logopedę

      • prowadzenie terapii neurologopedycznej z dziećmi,

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku logopedia/neurologopedia,
      • minimum roczne doświadczenie w pracy neurologopedy/logopedy i prowadzeniu terapii,

      Oferujemy

      • umowę o pracę,

Pracodawcy w Warszawie