Czy to Twoja firma?

WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH praca

Wrocław

Witaj w WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH, naszej kulinarnym zakątku w sercu Wrocławia, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia sięga wielu lat wstecz, kiedy to z pasji do wyjątkowych smaków i miłości do lokalnych produktów, zrodziła się idea miejsca, które dziś z dumą nazywamy naszym warsztatem smaku.

Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie możesz delektować się wyśmienitymi daniami kuchni sezonowej, ale także przestrzeń, w której każdy szczegół ma swoje znaczenie. Od bogatego wyboru piw rzemieślniczych, przez naturalne wina, aż po własne nalewki – każdy element naszej oferty został starannie wyselekcjonowany, aby dostarczyć Ci niezapomnianych doznań.

W Warsztat Cafe stawiamy na jakość, co widać nie tylko w krótkiej, ale starannie skomponowanej karcie dań, ale także w naszej piekarni. Codziennie wypiekamy świeże pieczywo, bułki i słodkości, które zachwycają swoim naturalnym smakiem i aromatem. To właśnie świeżość produktów i skupienie na detalu czynią naszą kuchnię wyjątkową.

Jednak to, co wyróżnia nas na tle innych restauracji we Wrocławiu, to nasz OGRÓD. To nie tylko źródło warzyw, owoców i ziół dla naszej kuchni, ale także cicha i spokojna przestrzeń, gdzie nasi goście mogą znaleźć chwilę relaksu wśród zieleni, oddając się błogiemu lenistwu lub delektując się posiłkiem na świeżym powietrzu.

Rozwijamy się i poszukujemy nowych talentów, które dołączą do naszego zespołu. Szukamy osób, które podzielają naszą pasję do gastronomii i chcą razem z nami tworzyć niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.

W WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH każdy dzień to nowa opowieść, którą piszemy razem z naszymi gośćmi. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej historii i odkrył smaki, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Do zobaczenia w Warsztacie!

WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH

Siedziba główna

WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    WARSZTAT CAFE MARTA STALMACH
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W MIEJSCU PRACY, ORGANIZACJA MIEJSCA PRACY.
      Miejsce pracy: ul. Niedźwiedzia 5, 54-232 Wrocław,
      Forma umowy: zlecenie ok 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjnośc w godzinach od 8.00-18.00 od poniedziałku do soboty.
      Termin umowy: 3 lata
      Kontakt z pracodawca: olastalmach18@gmail.com
      Oferta w sali: B

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 1 miesiac i więcej na w/w stanowisku znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu