Czy to Twoja firma?

Amperon Elektryka sp. z o.o. praca

Rzeszów
Jako Amperon Elektryka, z dumą działamy w sercu Rzeszowa, gdzie od 2008 roku rozwijamy naszą pasję do nowoczesnych instalacji systemów teletechnicznych. Nasza oferta to nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak systemy CCTV, SAP, KD, SSWiN, LAN, DSO, RCP, inteligentny dom czy wykrywacze metali, ale również kompleksowe usługi elektroinstalacyjne, od przyłączy energetycznych po gruntową detekcję metali. Naszą siłą jest doświadczenie i zaangażowanie zespołu, który tworzy Amperon – ludzi pełnych pasji, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Kierują nami Marek Wolak i Rafał Kleczyński, których wizja i stabilne zarządzanie są gwarancją naszej nieustannej obecności na rynku i solidności. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm są kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych klientów.

Oferty pracy Amperon Elektryka Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amperon Elektryka Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Amperon Elektryka Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Amperon Elektryka Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zatrudnię Elektromonterów

    Amperon Elektryka Sp. z o.o.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zatrudnimy elektromonterów lub pomocników elektromonterów do pracy w delegacji na terenie Polski.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie montażu urządzeń i połączeń elektrycznych na stacjach elektroenergetycznych,
      • Montaż rozdzielnic,

      • Układanie lini kablowych,
      • Montaż urządzeń i połączeń elektrycznych w układach rozdzielnic elektrycznych,
      • Montaż konstrukcji pod aparaturę i urządzenia, wykonywanie tras kablowych, drobne prace budowlane oraz przygotowawcze,
      • Dbanie o kompletność i sprawność powierzonego do użytkowania sprzętu i urządzeń do pracy.

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie oraz uprawnienia SEP.

      Oferujemy

      Prace w oparciu o umowę o pracę, a wypłątę do 10!

      Wyjazdy delegacjne na 5 lub 10 dni,

      Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,

      Premie i inne bonusy.

  • Zatrudnimi Elektromonterów

    • Rzeszów
    • Poszukujemy elektromonterów i pomocników elektromonterów do pracy w delegacji na terenie Polski.

      Wymagania

      Mile widziane dioświadczenie i uprawnienia SEP.

      Oferujemy

      Prace w firmie z dośiadczeniem na rynku,

      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Pracodawcy w Rzeszowie