Czy to Twoja firma?

MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA praca

Bydgoszcz

Jesteśmy MAKRUSZ S.A. – Twoim zaufanym partnerem w świecie zaawansowanych rozwiązań dla górnictwa i budownictwa. Od momentu naszego powstania w 1998 roku, naszym celem jest dostarczanie maszyn, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko kruszarki stacjonarne i mobilne, ale także szeroka gama specjalistycznych urządzeń, takich jak kruszarki udarowe, walcowe, szczękowe, stożkowe i młotkowe, a także młyny bębnowe i wibracyjne, kruszarki do betonu i kruszarki do gruzu. Każda maszyna, którą projektujemy i produkujemy, jest świadectwem naszej pasji do innowacji i nieustannego dążenia do doskonałości.

Jako lider na rynku, z dumą patrzymy na długą listę realizacji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie maszyn, które są nie tylko wydajne, ale i niezawodne. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na sprzęt, który sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

W MAKRUSZ S.A. nie tylko sprzedajemy maszyny – oferujemy kompleksowe rozwiązania. Nasza działalność inżynieryjna i doradztwo techniczne to gwarancja wsparcia na każdym etapie – od projektu po realizację. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i empatią.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na projektowanie i produkcję maszyn, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale często je przewyższają, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale zawsze patrzymy w przyszłość, aby dostarczać rozwiązania, które pomogą naszym klientom osiągnąć sukces.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali MAKRUSZ S.A. – bo wiemy, że zaufanie to podstawa każdej solidnej konstrukcji.

MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA

  • Spawacz (nr 1099)

    MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Frezer (nr 1098)

    • Bydgoszcz
    Dodana
  • Tokarz (nr 1100)

    • Bydgoszcz
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAKRUSZ - SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Wytaczarz (nr 2908)

    • Bydgoszcz
    • Zakres obowiązków

      - Obróbka elementów typu korpusy na wytaczarkach konwencjonalnych.
      - Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej.
      - Prowadzenie obróbki skrawaniem zgodnie z procesem technologicznym.
      - Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
      - Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
      - Dbałość o dyscyplinę pracy, przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: - Praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem. - Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. - Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie. - Mile widziana umiejętność trasowania. - Praca w systemie jednozmianowym. - Mile widziane uprawnienia na obsługę żurawika warsztatowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wytaczarz (nr 1491)

    • Bydgoszcz

      Twój zakres obowiązków:
      - obróbka elementów typu korpusy na wytaczarkach konwencjonalnych,
      - wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej, w szczególności rysunku technicznego,
      - prowadzenie obróbki skrawaniem zgodnie z procesem technologicznym,
      - troska o bezpieczną i prawidłową eksploatację maszyn na stanowisku pracy, w tym bieżąca
      kontrola stanu urządzeń,
      - prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
      - dbałość o dyscyplinę pracy, przestrzeganie prawa oraz wewnętrznych procedur.

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenia - bezpośrednio u pracodawcy,
      - atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
      - pracę w trybie jednozmianowym, wolne weekendy,
      - ew. nadgodziny dla zainteresowanych (odpowiednio do planu produkcji),
      - udział w realizacji niszowych i innowacyjnych projektów, brak monotonii,
      - nadzór doświadczonego brygadzisty,
      - pracę w niewielkim, zgranym gronie i przyjaznej atmosferze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Nasze wymagania: - praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem, - umiejętność analizy rysunku technicznego i obróbki elementów zgodnie z jego wytycznymi - WARUNEK KONIECZNY! - minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku wytaczarza, - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, - zaangażowanie, sumienność, dokładność, - dobra organizacja stanowiska pracy, - współtworzenie pozytywnej atmosfery i umiejętność działania w zespole. Mile widziane: - umiejętność trasowania, - uprawnienia na obsługę żurawika warsztatowego.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy