Czy to Twoja firma?

Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA praca

Gdańsk

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy służyć mieszkańcom Gdyni i okolic, oferując im szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości. Nasza historia rozpoczęła się 7 sierpnia 1995 roku, kiedy to Sławomir Wiśniak F.H. "Astra" otworzył swoje drzwi dla pierwszych klientów, stając się miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta to przede wszystkim bogaty wybór artykułów spożywczych – od świeżych owoców i warzyw, przez wysokiej jakości mięso i wędliny, aż po pieczywo i słodkości, które codziennie rozpieszczają podniebienia naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlatego zawsze staramy się dostarczać produkty pełne naturalnych składników.

Nie zapominamy również o miłośnikach słodkich i słonych przekąsek, a także o tych, którzy cenią sobie chwilę relaksu przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. W naszym asortymencie znajdą Państwo również szeroki wybór napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych, aby każde spotkanie z rodziną i przyjaciółmi było wyjątkowe.

Dla dbających o urodę i higienę osobistą przygotowaliśmy ofertę kosmetyków i artykułów toaletowych, które pomogą zachować świeżość i piękno na co dzień. A dla tych, którzy lubią ekscytujące rozrywki, oferujemy działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi.

Wierzymy, że zakupy powinny być przyjemnością, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze sklepy były miejscem przyjaznym i komfortowym. Nasze produkty dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na kolorowych straganach oraz targowiskach, gdzie atmosfera lokalnego handlu łączy się z jakością i świeżością produktów.

Jako Sławomir Wiśniak F.H. "Astra", jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności i bliskich relacji z klientami. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić zakupy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia różnorodności oraz jakości, które stanowią o sile naszej marki.

Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/kasjer

    Sławomir Wiśniak F.H. ASTRA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Wykładanie towaru, obsługa klienta. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin: 06:30-13:30 lub 13:30-21:30 według grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca-kasjer

    • Gdańsk

      Wykładanie towaru, obsługa klienta. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin: 6:30-13:30, 13:30-21:30 według grafiku.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Gdańsku