Eco Progress Plus Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Eco Progress Plus sp. z o.o. praca

Głogów Małopolski

W samym sercu Rzeszowa, gdzie innowacja splata się z tradycją, znajduje się Eco Progress Plus – nasza dumna firma, która od lat dostarcza na rynek najwyższej jakości papiery pakowe i przemysłowe. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie, która wymaga nie tylko precyzji, ale i głębokiego zrozumienia potrzeb naszych klientów oraz środowiska.

Nasza oferta to wynik pasji i ciągłego dążenia do doskonałości. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu papierów do pakowania wędlin i serów, które gwarantują świeżość i jakość produktów spożywczych. Nasz papier pergaminowy do mięsa mielonego to niezastąpiony element każdej rzeźni czy sklepu mięsnego, zapewniający higienę i wygodę użytkowania.

Rozumiemy również, jak ważna jest wszechstronność. Dlatego nasze portfolio obejmuje papiery dla wielu gałęzi przemysłu – od półpergaminowych, przez bezkwasowe, aż po specjalistyczne papiery do wypieków i bibułę serwetkową. Nasze serwetki gastronomiczne i papiery śniadaniowe to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka, która podnosi standard każdego stołu.

Jednak to, co wyróżnia nas na rynku, to nie tylko szeroki asortyment. To nasze zobowiązanie do jakości, potwierdzone działaniem zgodnie z normami BRC. Każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę, jest symbolem dbałości o detale i innowacyjności, której poświęcamy naszą codzienną pracę.

Nie zapominamy również o ochronie tego, co już zostało wytworzone. Nasze zabezpieczenia antykorozyjne, w tym folie, rękawy i woreczki VCI, chronią metale przed korozją, zapewniając długotrwałość i bezpieczeństwo.

W Eco Progress Plus wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Dzięki naszym produktom, branże spożywcze i przemysłowe mogą funkcjonować sprawniej, a produkty docierają do konsumentów w najlepszej formie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego procesu i nieustannie dążymy do bycia liderem w naszej dziedzinie, oferując produkty, które są synonimem zaufania i jakości.

Eco Progress Plus Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Eco Progress Plus Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eco Progress Plus Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Eco Progress Plus Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Eco Progress Plus Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Szukamy operatora maszyn papierniczych

    • Głogów Małopolski
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 010-5 200 zł / mies.
    • Szukamy osoby pracowitej i sumiennej do pracy w magazynie przy produkcji papieru. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz konfekcjonowaniem papieru i produktów papierowych.

      Szukamy osoby chętnej do pracy przy obsłudze maszyn takich jak arkuszarka, gilotyna, drukarka fleksograficzna oraz bobiniarka. Dodatkowo obowiązkiem będzie pakowanie papieru w ryzy oraz pakowanie paczek do wysyłki i rozładowywanie dostaw.

      Oferujemy: umowę o pracę stałe i stabilne zatrudnienie, dwuzmianowy tryb pracy w godzinach 6-22

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie dostaw
      • pakowanie towaru do wysyłki
      • obsługa maszyn papierniczych
      • pakowanie papieru w opakowania zbiorcze

      Wymagania

      • nie wymagamy doświadczenia

      Oferujemy

      • pracę w rozwijającej się firmie,
      • stałe warunki zatrudnienia,
      • możliwość premii uznaniowych

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim