Czy to Twoja firma?

RENOVATIO Damian Szopiński praca

Bydgoszcz

Witaj, jestem RENOVATIO Damian Szopiński, serce pulsujące innowacją i jakością w przemyśle rzemieślniczym i technologicznym. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Bydgoszczy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a duma z rzemiosła łączy się z pasją do postępu.

Specjalizujemy się w obróbce metali i nakładaniu powłok na metale, tworząc konstrukcje, które są nie tylko trwałe, ale i estetycznie dopracowane. Drukujemy gazety, przyczyniając się do rozpowszechniania informacji i kultury. Nasza produkcja konstrukcji metalowych i ich części jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie precyzja i wytrzymałość odgrywają kluczową rolę.

Nie ograniczamy się jednak do metalu. Nasze meble biurowe i sklepowe łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design, a pozostałe meble, które tworzymy, są dowodem na to, że piękno może iść w parze z praktycznością. Zajmujemy się również szeroko pojętymi pracami wykończeniowymi w budownictwie – od tynkowania, przez stolarkę budowlaną, aż po malowanie i szklenie. Każde zlecenie to dla nas szansa, by pokazać nasze zaangażowanie i dbałość o szczegóły.

W świecie motoryzacji, oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów oraz motocykli, a także ich części i akcesoriów. Nasza oferta obejmuje również profesjonalną naprawę i konserwację, co sprawia, że jesteśmy kompleksowym partnerem dla wszystkich miłośników czterech i dwóch kółek.

W erze cyfrowej, nie zapominamy o technologii. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania to tylko część naszej działalności w tym obszarze. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, doradztwo w zakresie informatyki oraz zarządzanie urządzeniami informatycznymi stają się prostsze i bardziej dostępne dla naszych klientów.

Nasza różnorodność usług rozciąga się również na gastronomię, gdzie zarówno stałe, jak i ruchome placówki gastronomiczne zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W dziedzinie mediów, nasze wydawnictwo gazet i czasopism jest gwarancją jakości i aktualności przekazywanych treści.

Jako RENOVATIO Damian Szopiński, jesteśmy dumni z naszej zdolności do adaptacji i innowacji. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę: zaufanie, rzetelność i zrozumienie potrzeb naszych klientów. Nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustannego dążenia do doskonałości.

Zapraszamy Cię do współpracy i odkrycia, jak nasze usługi mogą wspierać Twój biznes i codzienne życie. Razem możemy tworzyć historię, która będzie trwała przez pokolenia.

RENOVATIO Damian Szopiński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RENOVATIO Damian Szopiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RENOVATIO Damian Szopiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RENOVATIO Damian Szopiński

Siedziba główna

Praca RENOVATIO Damian Szopiński - oferty archiwalne

  • Operator cnc (nr 1399)

    RENOVATIO Damian Szopiński
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Co będzie należało do Twoich obowiązków?
      - Obsługa maszyny CNC (Tokarka: sterowanie FANUC, Frezarka: sterowanie SINUMERIK)
      - Programowanie i ustawianie maszyn,
      - Kontrola jakościowa wyrabianych detali (dokładność w pomiarach oraz ocenie wizualnej detali),
      - Dbanie o maszynę,
      - Spełnianie norm.

      Co oferujemy?
      - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
      - możliwość przyuczenia od podstaw (ale trzeba znać chociaż podstawową wiedzę odnośnie G-kodów, także mile widziani absolwenci Technikum Mechanicznego, kursów CNC oraz studenci Wydziałów Mechanicznych),
      - pracę w systemie 2 zmianowym (przyszłościowo 3 zmiany),
      - umowa na początek 3 miesięczny okres próbny,
      - premie,
      - praca w młodej i przyjaznej atmosferze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Czego od Ciebie wymagamy? - znajomość posługiwania się suwmiarką, mikromierzem, średnicówką, wysokościomierzem etc. - zaangażowania w powierzone zadania, - dyspozycyjności, - chęci do pracy, - staranność, - sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pilarz/ magazynier/ kierowca (nr 1398)

    • Bydgoszcz

      Przygotowanie materiału na produkcje (cięcie na pile taśmowej),
      - Szlifowanie i gratowanie detali,
      - Drobne ślusarskie prace, wiercenie, gwintowanie, wykończenia detali,
      - Liczenie detali,
      - Pakowanie detali
      - Transport paczek

      - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanych umiejętności,
      - merytoryczne wsparcie przy objęciu stanowiska,
      - pracę w systemie 1 zmianowym (przyszłościowo 2-3 zmiany),
      - praca w młodej i przyjaznej atmosferze

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: - wykształcenie zasadnicze, - umiejętność obsługi przecinarki taśmowej, - znajomość rysunku technicznego, - mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku, - prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy