IZOL-PELEK

IZOL-PELEK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy IZOL-PELEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IZOL-PELEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IZOL-PELEK

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - IZOL-PELEK

Pełna nazwa
IZOL-PELEK KACPER GAWRYŚ
Adres rejestrowy
ul. Cicha 5 08-400 Górki
NIP
8262208533
REGON
386024435
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
08.05.2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca IZOL-PELEK - oferty archiwalne

  • MONTER IZOLACJI TERMICZNYCH

    IZOL-PELEK
    • Garwolin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • firma IZOL-PELEK Poszukuje pracowników na stanowisko MONTER IZOLACJi TERMICZNYCH. Praca lekka i przyjemna . Potrzebujemy osób pracowitych , odpowiedzialnych bez nałogów , praca na terenie Warszawy . Zapewniamy dowóz do pracy z okolic Garwolina .

      kompaniya IZOL-PELEK shukaye spivrobitnykiv na posadu MONTER IZOLYATSIYA Teplovi. Lehka ta pryyemna robota. Potribni pratsʹovyti, vidpovidalʹni lyudy bez zalezhnostey, robota u Varshavi. Nadayemo transport na robotu z okolytsʹ Garwolina.

      Zakres obowiązków

      Izolowanie.

      Wymagania

      • Bez Nałogów
      • Motywacja
      • Chęc Rozwoju
      • Sumienność
      • Estetyka Pracy

      Oferujemy

      • Fajną Atmosferę
      • Motywację z Pracy
      • Premie Uznaniowe
      • Tygodniowa wypłatę.

Pracodawcy w Garwolinie