Czy to Twoja firma?

BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI praca

Bydgoszcz

W sercu dynamicznie rozwijającego się Bydgoszcza znajduje się nasze Biuro Kosztorysowe NORMAN, prowadzone z pasją przez Bartłomieja Siekierkowskiego. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się najliczniejszym zespołem kosztorysowym w Polsce, co świadczy o naszym głębokim zaangażowaniu w branżę budowlaną i wyjątkowej pozycji na rynku.

Nasza specjalność to kosztorysowanie robót budowlanych oraz tworzenie szczegółowych specyfikacji technicznych, które obejmują szeroki zakres dziedzin: od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje sanitarne i elektryczne, aż po drogi. Zatrudniamy od 11 do 50 specjalistów, których doświadczenie i wiedza są fundamentem naszej firmy.

Rozumiemy, jak kluczowe jest precyzyjne kosztorysowanie w procesie inwestycyjnym. Dlatego też nasze usługi obejmują tworzenie przedmiarów robót, kosztorysów oraz innych dokumentów rozliczeniowych, które są niezbędne zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i biurowych, obiektów handlowych czy użyteczności publicznej. Nasze rozwiązania są nieocenioną pomocą w sprawnym przeprowadzeniu przetargu oraz realizacji każdej inwestycji budowlanej.

Nie zatrzymujemy się na osiągniętych sukcesach. Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem naszego portfolio, aby nasze produkty i usługi były zawsze o krok przed oczekiwaniami naszych klientów. Wierzymy, że innowacyjność idzie w parze z jakością, dlatego też każdy projekt traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Nasza oferta to nie tylko usługi, to przede wszystkim solidność, rzetelność i profesjonalizm, które są wizytówką Biura Kosztorysowego NORMAN. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie doświadczenie, dokładność i niezawodność partnera biznesowego. Razem możemy zbudować coś trwałego – zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.

BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI

Mapa BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI

Siedziba główna

BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI - oferty archiwalne

  • Kosztorysant robót budowlanych (nr 2546)

    BIURO KOSZTORYSOWE NORMAN BARTŁOMIEJ SIEKIERKOWSKI
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót w zakresie architektury i konstrukcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Uprawnienia: umiejetność kosztorysowania, obsługa programu do obsługi kosztorysów
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie budownictwa (architektura/konstrukcje)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosztorysant (nr 1311)

    • Bydgoszcz

      sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich ofertowych na podstawie analizy dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej i teletechnicznej

      wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych lub pokrewne

      Oferujemy

Pracodawcy w Bydgoszczy