Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO praca

Rzeszów

Witajcie w Szkole Podstawowej nr 16 im. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie – miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja jest pasją, którą dzielimy się z naszymi uczniami. Jesteśmy dumni, że możemy kształcić młode umysły i przygotowywać je do wyzwań przyszłości.

Nasza historia jest żywa i ciągle pisana przez społeczność szkolną. Szczególnie wzruszający był ostatni rok szkolny, kiedy to uczniowie klas ósmych pożegnali się z nami, zostawiając po sobie niezatarte ślady w sercach nauczycieli i kolegów. Każdy rok to nowe historie sukcesu, rozwój naszych uczniów i wspólne celebrowanie osiągnięć.

W naszej ofercie edukacyjnej kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój. Organizujemy różnorodne konkursy i zajęcia dodatkowe, które pozwalają naszym uczniom rozwijać talenty i pasje. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście, które pozwoli mu osiągnąć pełnię swojego potencjału.

Modernizacja naszej szkoły to dowód na to, że nieustannie dążymy do doskonałości. Remont kuchni, stołówki i ogrodzenia to inwestycje, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo naszych uczniów. Jesteśmy przekonani, że dobra infrastruktura to podstawa efektywnej nauki.

Szczycimy się opinią, którą zdobyliśmy wśród rodziców i uczniów. To właśnie ich zadowolenie jest dla nas najlepszą rekomendacją. Szczególnie doceniane jest zaangażowanie naszej Pani Dyrektor, która z sercem dba o dobro szkoły i każdego ucznia. Nasz sklepik szkolny z dużym wyborem przekąsek to kolejny element, który wyróżnia nas na tle innych placówek edukacyjnych.

W Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie każdy dzień to nowa przygoda i kolejna okazja do nauki. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie w atmosferze szacunku i zrozumienia wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W RZESZOWIE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca jako psycholog w szkole podstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 01.09.2022-31.08.2023 [Godzina zakończenia pracy] : 13:00 [Wymiar czasu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela - asystent ucznia ze spec. potrzebami edukacyjnymi

    • Rzeszów

      Pomoc w nauce do ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pomoc nauczyciela w szkole

    • Rzeszów

      Pomoc przy uczniu z autyzmem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie przy pracy z uczniem autystycznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 08.04.2022 - 24.06.2022 [Godzina zakończenia pracy] : 12:00

Pracodawcy w Rzeszowie