Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica praca

Opole
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica - oferty archiwalne

  • Referent ds. płac

    Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica
    • Opole
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie listy płac, prowadzenie kart wynagrodzeń, naliczanie składek PFRON, ZUS, prowadzenie dok. dot. zasiłków wypłacanych z ZUS. Naliczanie podatku dochodowego. Rozliczanie składek ZUS. Sporządzanie sprawozdań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, ogólnokształcące. doświadczenie bez znaczenia, znajomość programu Excel, PŁATNIK, samodzielność, umiejętność pracy pod presją

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu