Czy to Twoja firma?

KEEEPER sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od ponad sześciu dekad jesteśmy dumni z bycia częścią codziennego życia milionów ludzi. W keeeper, naszą misją jest ułatwianie życia miłośnikom porządku i organizacji. Nasze produkty, od kuchni po pokój dziecięcy, są zaprojektowane z myślą o trwałości i funkcjonalności, a także o szacunku dla naszej planety.

Nasza historia zaczęła się w 1959 roku i od tego czasu nieustannie ewoluujemy, dostosowując się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej przeszłości, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość. Nasze innowacyjne podejście zostało docenione nagrodami, takimi jak Red Dot Award dla naszego nocnika 4w1 kasimir, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i kreatywność.

Z Bydgoszczy, przez Stemwede, aż po Mons, nasza międzynarodowa obecność rozciąga się na około 50 krajów. Jesteśmy globalni, ale jednocześnie bliscy naszym klientom, dzięki czemu możemy szybko reagować na ich potrzeby i zapewniać produkty najwyższej klasy.

Zespół KEEEPER to około 600 osób, które każdego dnia wkładają swoje serca w tworzenie produktów, które ułatwiają życie. Nasze wartości - ekologiczność, efektywność, niezbędność i radość z życia - są obietnicami, które składamy sobie i naszym klientom.

Jakość naszych produktów jest potwierdzona certyfikatami, takimi jak Climate Protection Certificate i BLUE ANGEL, a nasze usługi charakteryzują się szybkością i profesjonalizmem. W KEEEPER wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie - od sposobu, w jaki produkujemy nasze artykuły, po wpływ, jaki mają one na środowisko. Dlatego też nasze krótkie trasy dostaw w UE i wykorzystanie najnowszych technologii do ograniczenia odpadów i zużycia materiałów są dowodem na nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Zapraszamy do świata keeeper, gdzie każdy może cieszyć się życiem w zorganizowanym i ekologicznym domu. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce, a każdy dzień jest prostszy i bardziej przyjemny.

KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika praca fizyczna media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Paletowy (nr 3617)

    KEEEPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa wózków paletowych, prace okołoprodukcyjne i okołomagazynowe, streczowanie, załadunek.
      Miejsce wykonywania pracy: 85-810 Bydgoszcz ul. Mokra 3 i Mokra 28 A

      Wymagania

      • Uprawnienia: operator wózków elektrycznych paletowych
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi wózków paletowych, zaangażowanie, orientacja w terenie, dobra kondycja fizyczna, mile widziane prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (4 brygady).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy